Ability (Avustralya/Sydney) Hakkında Genel Bilgiler

Okul Tipi
Okul

Lokasyon
Şehir Merkezi

Kapasite

Sınıf Sayısı
29

Sınıf Mevcudu
12-5 arası

Alt Yaş Sınırı
18


Neden Ability?

Ability Sydney kampusünde eğitim almak Avustralya'nın en büyük ve kozmopolit şehrinin merkezinde olmak demektir. Sydney harika ve eşsiz plajları, güvenli ve temiz ortamı, ılıman harika iklimi ve iş fırsatları ile İngilizce dil eğitimi için en çok tercih edilen merkezler arasındadır. Melbourne, Avustralya Açık, Grand Prix, MotoGP de gibi uluslararası üst düzey spor etkinliklerine de ev sahipliği yapar.

Ability Sydney  modern, teknolojik, aydınlık ve comforlu campusu ile öğrencilerin tüm ihtiyaçlarını karşılayacağı geniş imkanlar sunar.

Her Cuma eksra olarak öğrencilerin İngilizce yeteneklerini geliştirmesi için ücretsiz telaffuz, konuşma, kelime sınıfları sunar.

Ability, yenilikçi ve ihtiyaca yönelik eğitim sistemi, ekonomik ve kaliteli kursları, tüm dünyadan gelen öğrecileri ve dengeli ülke dağılımı, kampus içi-dışı etkinlikleri ile dil eğitiminde önde gelen okullardandır. 

Ayrışan Özellikler

Öğrenciye göre belirlenen esnek kurs programı, akşam kursu seçeneği, Her cuma isteğe bağlı ekstra ücretsiz sınıflar, haftalık workshoplar, kulüpler, öğretmenlerle ve öğrencilerle daha çok konuşma pratiği için ekstra aktiviteler, Farklı dil becerisi alanlarında farklı seviyelerde Eğitim alma imkanı. Telaffuz ve akıcılık üzerine uzmanlaşmış eğitim seçenekleri.

English Australia ve Victorian Award ödülleri. Ödüllü öğretmenler. Partner üniversite ağı.


Sunulan Programlar

Genel İngilizce
Sınav Hazırlık Programları
Akademik Dönem / Yıl

Dil Seviyeleri

ELEMENTARY IELTS 2.0 - 3.0 PRE INTERMEDIATE IELTS 3.0 - 4.0 INTERMEDIATE IELTS 4.0 - 5.0 UPPER INTERMEDIATE IELTS 5.0 - 6.0 ADVANCED IELTS 6.0+

Sosyal Aktiviteler

Her hafta öğrenciler için ücretsiz workshoplar, kültürel etkinlikler, İngilizce öğretmenleriyle birlikte haftalık yoga ve spor aktiviteleri, aylık partiler, festivaller, çevre gezileri.

Double Banking (Çoklu Ders Programı)

Yok

Akreditasyon ve Ödüller

English Australia

İmkanlar

Modern Sınıflar
Wi-Fi
İnteraktif Yazı Tahtaları
Kütüphane
Bilgisayar Odası
Çalışma Odası
Kafeterya
Öğrenci Mutfağı
İbadet Odası
Öğrenci Salonu
Açık hava alanı

Konaklama Alternatifleri

Aile Yanı

Konaklama Özellikleri: Tek Kişilik Oda

Öğün Planı: Öğünsüz Self Catering|Sadece Kahvaltı|Yarım Pansiyon

Banyo: Paylaşımlı Banyo

İmkanlar: Aile yanında kalmayı tercih eden öğrenciler, tercihleri doğrultusunda kendilerine en uygun ailelerin yanına yerleştirilir, ailelerin günlük yaşamlarına katılarak ülkeye ve kültüre daha hızlı uyum sağlar, daha fazla pratik yapma imkanı bulurlar.. Öğrenciler evin ortak alanlarını aile ile paylaşır, eğer isterlerse kahvaltı ve akşam yemeklerini de aileden alabilir.

Mesafe: 40-50 dakika toplu taşıma mesafesinde


Öğrenci Evi

Konaklama Özellikleri: Paylaşımlı Oda

Öğün Planı: Öğünsüz Self Catering

Banyo: Özel Banyo|Paylaşımlı Banyo

Mesafe: 15-30 dk toplu taşıma mesafesinde


Ability hakkında daha detaylı bilgi ve fiyat teklifi almak için ofislerimizi ziyaret edebilir, bilgi istek formu doldurabilir veya whatsapp hattımızdan bize ulaşabilirsiniz.