01

GÜVEN ve DENEYİM

30 Yılı Aşkın Tecrüne, STM Doğu Avrupa’da Yılın Acentası Ödülü Uluslararası ve Lokal Akreditasyonlar

02

KOŞULSUZ ÖĞRENCİ MEMNUNİYETİ

Her yıl Atlas güvencesi ile yurtdışına çıkan binlerce öğrenci gibi koşulsuz öğrenci memnuniyeti çerçevesinde sunduğumuz tüm ayrıcalıklardan faydalanabilirsiniz.

03

UZMAN KADRO

Tamamı yurtdışında eğitim almış, konularında uzman danışmanlarımızdan yurtdışı eğitim yolculuğunuzun her aşamasında destek alabilirsiniz.

04

KİŞİYE ÖZEL DANIŞMANLIK

Ofislerimizde, dil seviyeniz, bütçeniz, amaç ve kariyer hedefleriniz doğrultusunda kendiniz için en uygun ülke, okul ve konaklama seçenklerini gönül rahatlığı ile belirleyebilirsiniz.

05

ÜCRETSİZ DANIŞMANLIK

Yurtdışında yüzlerce dil okulu ve üniversitenin Türkiye’deki resmi temsilcisi olaral Atlas ofislerinden ücretsiz danışmanlık alabilirsiniz

06

KESİNTİSİZ DANIŞMANLIK

Yurtdışı eğitiminiz sırasında ihtiyacınız olan her aşamada Atlas’ın Türkiye ya da İngiltere ofislerinden destek almaya devam edebilirsiniz.

07

GÜNCEL SOSYAL İÇERİKLER

Web sitemiz ve sosyla medya kanallarımızı takip ederek yurtdışı eğitim ile ilgili en güncel konular, burslar ve indirimlerden haberdar olabilir. öğrenci deneyimlerini izleyebilirsiniz.

08

KARİYER AKTİVİTELERİ, SEMİNER VE FUARLAR

Yıl boyunca düzenlediğimiz ücretsiz fuarlar, seminerler ve kampüs etkinlikleri çerçevesinde eğitim danışmanlarımız ve okul temsilcilerimiz ile buluşabilirsiniz.

09

DANIŞMANLIKTA DİJİTAL TEKNOLOJİ

Danışmanlık süreçlerinizde mobil uygulamamız ve öğrenci takip sitemimiz ile teknolojinin avantajlarını deneyimleyebilirsiniz.

10

YURTDIŞI EĞİTİM REHBERİ VE FİYAT KATALOGLARI

Atlas Danışmanları tarafından titizlikle hazırlanan yayınlarımızı ofislerimizden ücretsiz edinebilir, yüzlerce yurtdışı eğitim seçeneğini mukayese edebilirsiniz

  • Paylaş: