a) ATLAS danışmanınız sizinle ve ailenizle irtibata devam ederek her şeyin planlandığı gibi gidip gitmediğini kontrol eder.

 

b) Eğitim ve/veya konaklama ile ilgili bir sorun yaşandığı takdirde gerekli değişiklikler danışmanınız tarafından organize edilir.

 

c) Yurtdışında eğitim gördüğünüz sürece farklı beklenti ve hedeflere yönelik ihtiyaçlarınıza seçenekler üretilmeye devam edilir.

 

d) Eğitim sürenizin bitimine yakın dilerseniz eğitiminizi aynı okulda 
uzatabilirsiniz yada farklı bir bölgede farklı bir okula devam etmek isteyebilirsiniz. Tüm işlemler ek ücret alınmadan yine her zaman olduğu gibi sizin adınıza organize edilmeye devam edilir.

 

e) Eğitimini tamamlayıp Türkiye’ye döndüğünüzde edindiğiniz bilgi ve tecrübeleri ATLAS danışmanları ile paylaşmanız bize çok mutluluk verecektir. 
Nihayet geleceğiniz için atmış olduğunuz bu önemli süreç başlamıştır.Bundan sonra hedeflerinize ulaşmak için derslerinize çalışacak, farklı milliyetlerden insanlarla iletişim kuracak, çalışma izniniz var ise belki de bir iş bulup aynı zamanda bütçenize katkıda bulunacak ve netice olarak geleceğiniz ve kariyeriniz için muhteşem bir eğitim ve yaşam tecrübesi edineceksiniz.

Geleceğinize yapacağınız bu önemli yatırım süresince ATLAS danışmanları her an size yardımcı olmaya devam edecekler ve her kademede ihtiyaçlarınıza ve sorunlarınıza çözüm sunmaya devam edecekler. 22 yıldır yapıldığı gibi...

Eğitim için yatırım yapan herkese en içten dileklerimizle başarılar diliyoruz.

  • Paylaş: