• ATLAS Uluslararası Eğitim Konferansı
  • ATLAS Uluslararası Eğitim Konferansı
  • ATLAS Uluslararası Eğitim Konferansı
  • ATLAS Uluslararası Eğitim Konferansı
  • ATLAS Uluslararası Eğitim Konferansı
Atlas Ailesi için yılın en önemli buluşmalarından biri 9-10 Ocak tarihlerinde gerçekleşti. Her yıl bütün Atlas şube ve çalışanlarının bir araya geldiği Uluslararası Eğitim Konferansı bu sene Radisson Blue Otel’de düzenlendi. Study Group ve Qatar Havayolları desteği ile gerçekleşen organizasyon kapsamında 70 den fazla çalışanımız, yerli ve yabancı misafirlerimiz iki gün süresince mesleki ve kişisel eğitimlerin yanı sıra paneller, seminerler, grup çalışmaları ve sunumlara katılma fırsatı yakaladı. Kurumsal geleneğimizi, bilgi ve tecrübemizi en üst düzeyde paylaştığımız ve her birimizin büyük bir ailenin parçası olduğumuzu hissettiğimiz bu önemli organizasyon bu sene 6.kez düzenlendi.

Konferansımız kapsamında akademisyenler, sektörümüzden yayıncı kuruluş temsilcileri, konsolosluk ve okul yetkilileri, yerli ve yabancı konuşmacılarımızın katılımı ile gerçekleştirdiğimiz “Global Language Travel” ve “Global Higher Education Mobility” konulu panellerimiz büyük ilgi gördü.

Konferansımız sırasında grubumuz bünyesinde 10.yılını tamamlayan çalışanlarımıza plaketleri ve bütün katılımcılarımıza sertifikaları sunuldu.

Bu önemli bir organizasyonla başladığımız 2016 yılında da hedefimiz öğrencilerimizin ihtiyaç ve beklentilerini en üst düzeyde karşılayacak şekilde kendimizi sürekli geliştirmek ve yenilemek.

26 Yılı aşkın bir süreyi geride bıraktığımız bu yolculukta emek ve katkılarıyla rol alan tüm çalışanlarımıza ve öğrencilerimize sonsuz teşekkürler.

ATLAS YURTDIŞI EĞİTİM
  • Paylaş: