• Güney Afrika'da Dil Eğitimi Hakkında Kılavuz Bilgiler
  • Güney Afrika'da Dil Eğitimi Hakkında Kılavuz Bilgiler

Güney Afrika, Afrika’nın en güney ucunda kalan bir ülkedir. Cape Town İngilizce eğitimi için popüler olan ülkelere güzel bir alternatiftir. Hem kafa dinlemek, hem tatil yapmak hem de İngilizce öğrenmek için ideal olan Cape Town da Afrika, İngiltere ve Hollanda kültürü harmanlanmıştır.  

Cape Town da bulunan 3 tane dil okulu vardır. Dil okulları yıl boyunca öğrenci almaya devam etmektedir.

Türk Hava yolları ile direk uçuş olduğu gibi aktarmalı uçuş seçenekleri de bulunmaktadır. Uçak ile 12 saat uzaklıkta olan Cape Town Türkiye’den 1 saat dilimi geridedir.

Genel olarak Ilıman iklime sahip olan Cape Town’ da Kış aylarında sıcaklık 7-20 derece arasında değişir.

1 ay kadar kısa bir sure için Türkiye vatandaşlarından vize istemeyen Güney Afrika 1 aydan uzun turistik ya da eğitim amaçlı gidişlerde vize istemektedir.

Ortalama vize değerlendirme süresi 1 haftadır. Vize başvurusu şahsen ve Ankara- Güney Afrika Konsolosluğuna yapılmaktadır.

Farklı kültürleri tanımak, safari yapmak, penguenlerle yüzmek, güzel doğa fotoğrafları çekmek için ideal olan Cape Town Malta ya alternatif olarak düşünülebilir.

Para birimi Euro dur. Okulların ortalama 6 aylık eğitim ücreti 3800 € -4500 € arasında değişmektedir.

Konaklamalar okulların organize ettiği aile yanı yada yurt konaklaması şeklinde seçilebilir.

Güney Afrika Dil okulları fiyat listesi için tıklayınız.

Detaylı bilgi ve ücretsiz danışmanlık için size en yakın ATLAS ofisini ziyaret edebilir veya Bilgi İstek Formu doldurabilirsiniz. 

  • Paylaş: