• İnsan Kaynakları

İnsan Kaynakları Politikamızın Temelleri,

Takım Ruhu

İş birliği ve dayanışma kültürü ile hareket eden, istikrarlı ve uyumlu bir takım olarak ortak hedeflere birlikte ulaşmayı amaçlıyoruz. 

Pozitif Çalışma Ortamı, Mutlu Çalışanlar ve Mutlu İş Yeri!

Motivasyon ve yaratıcılığı teşvik eden, pozitif bir iş ortamı oluşturarak, çalışanlarımızın her gün işlerini severek ve keyifle yapmalarına destek oluyoruz.

Güvenilirlik, Süreklilik ve Sürdürülebilirlik

Bütün çalışanlarımız ve iş ortaklarımızla, kurumsal kültürümüzün temellerini oluşturan, etik değerler ve iş ahlakı ile uyumlu, güvene ve şeffaf iletişime dayalı, uzun soluklu ilişiler ve iş birlikleri kuruyoruz.

Çeşitlilik ve Birliktelik 

Çeşitliliği bir zenginlik olarak kabul ediyoruz ve kapsayıcı bir iş ortamı oluşturmayı amaçlıyoruz. Herkesin eşit haklara sahip olduğu bir kültürü destekliyor ve her türlü ayrımcılığa karşı sıfır tolerans politikası izliyoruz.

Yenilikçilik Yaşam Boyu Gelişim

Eğitim alanında, sürekli değişen dinamiklere ve gelişen fırsatlara uyum sağlayarak, sektörde öncü ve yenilikçi bir rol oynamayı hedefliyoruz. Yıl boyunca, çalışanlarımızın, tecrübelerini arttırmaları ve kendilerini geliştirmeleri için farklı eğitim, work-shop, ve  yurtdışı seyahat imkanları sunuyoruz.

Çalışan Memnuniyeti, İş & Yaşam Dengesi

Çalışanlarımızın iş ve yaşam dengesine önem veriyor, iş süreçleri, şirket kültürü ve yönetim tarzıyla ilgili düşüncelerini paylaşmalarını teşvik ediyoruz. 


Açık Pozisyonlar

Yurtdışı Eğitim Danışmanı

Operasyon Danışmanı

Yurtdışı Eğitim Danışmanları, yurtdışında eğitim almak isteyen öğrencilere, eğitim geçmişleri, dil seviyeleri, bütçeleri, amaç ve kariyer hedefleri doğrultusunda, en uygun yurtdışı eğitim seçeneklerini belirleme konusunda yardımcı olur. Eğitim danışmanları öğrencilerin süreçlerinin planlanmasında operasyon danışmanları ile koordineli bir şekilde çalışır, okul ve vize başvuru işlemlerini yönetir, gerekli dokümantasyon ve formları organize eder. 

Pozisyon için deneyim gerekmemektedir, uygun adaylar uzman danışmanlarımızın süpervizörlüğünde bir eğitim sürecinden geçer.

Eğitim Danışmanlarımıza, tecrübelerini arttırmaları ve kendilerini geliştirmeleri için yurtdışı seyahat imkanları da sunulmaktadır. 

Ekibimize Katılırken Sizde Olmasını Beklediğimiz Nitelikler

  • Üniversite mezunu olmak
  • Orta – üst  derecede İngilizce bilmek
  • Etkin sözlü ve yazılı iletişim kurabilmek 
  • Sorunlara çözüm odaklı yaklaşabilmek
  • Planlı, dikkatli, titiz ve takım çalışmasına yatkın olmak
  • Kendini geliştirmeye açık ve araştırmacı olmak

Başvuru Süreci

Bu kriterlere sahibim ve bu işi keyifle yaparım diyorsan başvurunu bekliyoruz

Email : asli@atlasedu.com

  • Paylaş: