Adres
Levent Mah. Gonca Sokak No:17C Levent/Beşiktaş
Telefon
0212 249 53 10
Whatsapp
+90 544 258 70 81
Mesai Saatleri
Ofis çalışma saatlerimiz hafta içi 09:30 - 18:00 ve Cumartesi günü 10:00 - 17:00 olarak düzenlenmiştir. Pazar günü ofislerimiz kapalıdır.

İstanbul Levent - Merkez Ofis Ekibimiz

  • Nazım Özsoylu Nazım Özsoylu Genel Müdür
    nazim@atlasedu.com
  • Rahmi Mesud Yılmaz Rahmi Mesud Yılmaz Direktör
    mesud@atlasedu.com
  • Sinem Kızrak Sinem Kızrak İstanbul Bölge Müdürü
    sinem@atlasedu.com
  • Nedret Yılmaz Nedret Yılmaz Grup Finans Direktörü
    nedret@atlasedu.com
  • Remziye  Tokdemir Remziye Tokdemir Eğitim Danışmanı
    remziye@atlasedu.com
  • Gülşah Dinsever Saraç Gülşah Dinsever Saraç Halkla İlişkiler Müdürü
    gulsah@atlasedu.com
  • Gülfem Güzel Gülfem Güzel Eğitim Danışmanı
    gulfem@atlasedu.com
  • Emre Okkay Emre Okkay Eğitim Danışmanı
    emreokkay@atlasedu.com
  • Begüm Küçükoğlu Begüm Küçükoğlu Eğitim Danışmanı
    begumkucukoglu@atlasedu.com
  • ECE ARPAÇ ECE ARPAÇ Eğitim Danışmanı
    ecearpac@atlasedu.com
  • Nilay İpek Nilay İpek Finans Sorumlusu
    nilay@atlasedu.com
  • Aslı Türkmen Aslı Türkmen İdari Asistan
    asli@atlasedu.com
  • Duygu Köksal Duygu Köksal Uçak Bileti, Rezervasyon
    duygu@atlasedu.com
  • Yılmaz Sonsuz Yılmaz Sonsuz Operasyon Danışmanı
    yilmaz@atlasedu.com
  • Özge Bilgiç Özge Bilgiç Operasyon Danışmanı
    ozge@atlasedu.com
  • Yıldıray Fison Yıldıray Fison Bilgi İşlem Sorumlusu
    yildiray@atlasedu.com
  • Mustafa Mutlu Mustafa Mutlu Sosyal Medya Sorumlusu
    mustafa@atlasedu.com