• Hakkımızda

Atlas Yurtdışı Eğitim 1990 yılından bu yana  her yıl binlerce Türk gencinin  yurtdışı eğitim ideallerini gerçekleştirmekte  İngiltere , ABD , Avustralya, Kanada ve İrlanda basta olmak üzere , 30’dan fazla ülkede yüzlerce saygın dil okulu ve üniversitenin resmi temsilcisi olarak danışmanlık hizmeti vermektedir.  Atlas Yurtdışı Eğitim, 35 yılı aşkın deneyimi, 100’den fazla çalışanı, yurtiçinde ve yurtdışında toplam 18 ofisi  ile yurtdışında eğitim almak isteyen öğrencilerin tercih ettikleri eğitim programına yerleştirilmesinin yanı sıra vize , konaklama ve seyahat organizasyonlarını da gerçekleştirmekte, öğrencilerin  yurtdışı eğitimleri sırasında da her aşamada yanında olmaktadır.

Atlas Yurtdışı Eğitim Danışmanlığı, aynı hizmet standartlarında birleştiğimiz, diğer grup şirketlerimiz Akare Yurtdışı Eğitim Fuarları, Edcon Yurtdışı EğitimOrbis Yurtdışı EğitimTroy Yurtdışı Eğitim ve Studylon ile birlikte yurtdışı Eğitim ile ilgili her alanda öncü rol oynamayı hedeflemektedir.

Atlas kurulduğu günden bu yana, 300'ü aşkın Türk öğrenciye yurtdışında Dil, Sertifika ve Master Eğitimi bursu vermiş ve eğitimle ilgili birçok sosyal sorumluluk projesine katkıda bulunmuştur.

TURSAB A grubu üyesi olan Atlas aynı zamanda, sektörümüzde Study Travel Magazine - Star Award ödülünü ilk kazanan ve ISO 9001 kalite yönetim belgesine ilk sahip olan organizasyondur. English UK, Quality English, IALC, ICEF, ALTO kurumumuzun üyesi olduğu diğer uluslararası organizasyonlar arasındadır.

Misyonumuz

Global düzeyde tanınan bir marka olarak, öğrencilerimizin uluslararası alanda başarılı bireyler olarak yetişmelerine katkı sağlamayı, partner okullarımız, iş ortaklarımız ve çalışanlarımız için değer yaratmayı hedefliyoruz.  

Vizyonumuz

Yurtdışı eğitim ile ilgili her alanda, öğrencilerimizin hayallerini gerçekleştirmeyi ve en iyi yurtdışı eğitim deneyimini yaşamlarını sağlamayı amaçlıyoruz.

Değerlerimiz
Koşulsuz Öğrenci Memnuniyeti
Bütün hizmet ve çalışmalarımızın merkezine, öğrencilerimizi alarak, onların bireysel ihtiyaçlarına odaklanıyor ve yurtdışı eğitim hedeflerini en üst seviyede gerçekleştirmelerine destek oluyoruz.

Takım Ruhu
İş birliği ve dayanışma kültürü ile hareket ederek, takım olarak ortak hedeflere birlikte ulaşmayı amaçlıyoruz.

Pozitif Çalışma Ortamı
Motivasyon ve yaratıcılığı teşvik eden, pozitif bir iş ortamı oluşturarak, çalışanlarımızın her gün işlerini severek ve keyifle yapmalarına destek oluyoruz.

Güvenilirlik
Şeffaf ve dürüst bir iletişimle, öğrencilerimiz, partner okullarımız ve diğer iş ortaklarımızla güvene dayalı, uzun soluklu ilişiler ve iş birlikleri kuruyoruz.

Yenilikçilik
Eğitim alanında, sürekli değişen dinamiklere ve gelişen fırsatlara uyum sağlayarak, sektörde öncü ve yenilikçi bir rol oynamayı hedefliyoruz.

Atlas ile Yurtdışı Eğitim Seçenekleriniz
Dil Eğitimi 
Genç ve Yetişkin Öğrenciler için Dil Eğitimi 
IELTS / TOEFL / PTE Sınav Hazırlık Programları
8-18 Yaş Gurubu Öğrenciler için Yaz Okulu Programları
Çalışanlar, Yönetici ve Profesyoneller için İş İngilizcesi Programları
Profesyonel Kariyer Odaklı Eğitimler
Sertifika Programları / Certificate Programs
Diploma Programları / Diploma, Advanced Diploma Programs
Yüksek Lisans Sertifikaları / Post Graduate, Post Baccalauerate Certificate Programs

Akademik Eğitimler
Hazırlık Programları / Pathway, Foundation, Year 1, Pre Master
Ön Lisans Programları / Associate Degrees
Lisans Programları / Bachelor Degrees, BA, BSc, BEng …
Master Programları / Master Degrees, MA, MSc, MBA, MPhill, MRes …
Doktora Programları / PhD, RHD
Çalışma ve Tatil Programları
Amerika Work & Travel 
Avustralya Work & Holiday 

  • Paylaş: