• Resmi Temsilcisi Olduğumuz Üniversiteler

ATLAS Yurtdışı Eğitim Danışmanlığı, üniversiteler, sıralamalar, programlarve içerikleri, başlangıç ve başvuru tarihleri, kabul koşulları, konaklama alternatifleri, maliyetler , yasam koşulları, sosyal olanaklar, ve yurtdışında master eğitimi ile ilgili her konuda öğrencileri detaylı bilgilendirerek kendileri ve gelecekleri için en doğru seçimleri yapmalarını sağlar.

ATLAS Yurtdışı Eğitim Danışmanlığı, yurtdışında eğitim almak isteyen öğrencilerin tercih ettikleri eğitim programına yerleştirilmesinin yani sıra vize, konaklama ve seyahat işlemlerinide yapmakta, öğrencilerin yurtdışı eğitimleri suresince de karsılaşabilecekleri bütün sorunların giderilmesinde yardımcı olmaktadır.

 



  • Danışmanlık ve araştırma
  • Üniversite başvurularının hazırlanması ve okullara gönderilmesi
  • Başvuru takibi ve yazışmalar
  • Konaklama ve hava alanı karşılama organizasyonları
  • Uçuş, seyahat ve vize işlemleri

İngiltere Resmi Temsilcisi Olduğumuz Üniversiteler

Bölge

Web Sitesi

Aberystwyth, University of  Aberystwyth aber.ac.uk
American Intercontinental University  London aiuniv.edu
Anglia Ruskin University  Cambridge anglia.ac.uk
Arts London, University of  London arts.ac.uk
Arts Univeristy Bournemouth  Bournemouth aub.ac.uk
Bangor University   Bangor bangor.ac.uk
Bedfordshire, University of  Bedfordshire bedfordshire.ac.uk
Birmingham, The University of  Birmingham bham.ac.uk
Bournemouth University Bournemouth bournemouth.ac.uk
Bradford University Bradford bradford.ac.uk
BPP London  bpp.com
Brunel University London, Uxbridge brunel.ac.uk
Campus Suffolk, University of Suffolk ucs.ac.uk
Canterbury Christ Church Univeristy  Kent canterbury.ac.uk
Cardiff University  cardiff cardiff.ac.uk
Central Lancashire, University of Lancashire uclan.ac.uk
Chester, University of Chester chester.ac.uk
City University London city.ac.uk
Coventry University Coventry coventry.ac.uk
Durham University  Durham dur.ac.uk
East Anglia, University of Norwich uea.ac.uk
East London, University of  London uel.ac.uk
Edinburgh College Art  Edinburgh eca.ed.ac.uk
Essex, University Essex essex.ac.uk
Exeter, University of  Exeter exeter.ac.uk
Glasgow School of Arts Glasgow gsa.ac.uk 
Glasgow, University of  Glasgow gla.ac.uk
University of Gloucestershire  Gloucestershire glos.ac.uk
Goldsmiths Coll, University of London London goldsmiths.ac.uk
Greenwich, University of  London gre.ac.uk
Hertfordshire, University of  Hertfordshire herts.ac.uk
Istituto Marangoni  London istitutomarangoni.com
Kent, University of Canterbury kent.ac.uk
Kingston University London kingston.ac.uk
Le Cordon Blue  London cordonbleu.edu
 Leeds, University of Leeds leeds.ac.uk
Leicester, University of  Leicester le.ac.uk
Lincoln University Lincoln lincoln.ac.uk
Liverpool,  University of  Liverpool liv.ac.uk
Liverpool Hope University  Liverpool hope.ac.uk
Liverpool Johns Moores University  Liverpool ljmu.ac.uk
London Metropolitan University London londonmet.ac.uk
London Sch. of Commerce, London lsclondon.co.uk
London School of Business & Finance  London lsbf.org.uk
Loughborough University, E Leicester lboro.ac.uk
Manchester, University of  Manchester manchester.ac.uk
Manchester Metropolitan University  Manchester mmu.ac.uk
Middlesex University  London mdx.ac.uk
Newcastle University,  Newcastler newcastle.ac.uk
Northampton, University of Northampton northampton.ac.uk
Nottingham, The University of  Nottingham nottingham.ac.uk
Oxford Brookes University Oxford brookes.ac.uk
Plymouth,University of  Plymouth plymouth.ac.uk
Portsmouth, University of  Portsmouth port.ac.uk
Queens University, Belfast  Belfast qub.ac.uk
Reading, Univesity of   Reading reading.ac.uk
Regents University London  London regents.ac.uk
Richmond, The American Int.Uni. in London Richmond richmond.ac.uk
Roehampton University,  London roehampton.ac.uk
Royal Agricultural College Gloucestershire rau.ac.uk
Royal Holloway University of London  Surrey rhul.ac.uk
Salford, University of  Salford salford.ac.uk
Sheffield, The University of  Sheffield sheffield.ac.uk
Sheffield Hallam University   Sheffield shu.ac.uk
Southampton Solent University  Southampton solent.ac.uk
Southampton, University of  Southampton soton.ac.uk
South Bank Univesity , London  London lsbu.ac.uk
South Wales, University of  South Wales southwales.ac.uk
SOAS, University of London  London soas.ac.uk
St Andrews, University of  St Andrews st-andrews.ac.uk
St Gerorges, University of London  London sgul.ac.uk
Stirling, University of  Stirling  stir.ac.uk
Sunderland, University of  Sunderland sunderland.edu
Surrey, University of  Surrey surrey.ac.uk
Sussex, University of Brighton sussex.ac.uk
Swansea, University of Wales Swansea swansea.ac.uk
Sotheby s Institute of Art London sothebyinstitute.com
Univerity of Law London law.ac.uk
York, University of  York york.ac.uk
Warwick University Coventry warwick.ac.uk
Warwick University  Coventry warwick.ac.uk
West London College London westlondoncollege.com
West London, University of  London uwl.ac.uk
West of England, University of  Bristol  Bristol uwe.ac.uk
Westminister, University of  London wmin.ac.uk
Winchester University  Winchester winchester.ac.uk
Wolverhampton, University of Wolverhampton wlv.ac.uk

Avustralya Resmi Temsilcisi Olduğumuz Üniversiteler

Bölge

Web Sitesi

Adelaide University Adealide adelaide.edu.au
Bond University Gold Coast bond.edu.au
Canberra, University of  Canberra canberra.edu.au
Charles Sturt University Sydney, Melbourne csu.edu.au
Central Queensland University Syd,Mlb,Brs cqu.edu.au
Deakin University Melbourne deakin.edu.au
Griffith University Brisbane, GoldC., Logan griffith.edu.au
James Cook University Cairns jamescook.edu.au
La Trobe University Melbourne (Sydney with Navitas) latrobe.edu.au
Macquire University Sydney mq.edu.au
Melbourne University Melbourne unimelb.edu.au
Monash University Melbourne monash.edu.au
New South Wales, University of  Sydney unsw.edu.au
Newcastle, University of New Castle, Sydney newcastle.edu.au
RMIT Melbourne rmit.edu.au
Southern Cross University Sydney, Melb. scu.edu.au
Swinbourne, University of Sydney swinburne.edu.au
Sydney, University of  Sydney usyd.edu.au
University of Technology Sydney Sydney uts.edu.au
University of Queensland  Brisbane uq.edu.au
University of Wollongong Wollongong, Sydney uow.edu.au
Victoria University Melbourne (Syd ECA ile) vu.edu.au
Western Australia University* (Fondation) Perth uwa.edu.au
Western Sydney, University of Sydney uws.edu.au

Avustralya Resmi Temsilcisi Olduğumuz Kolej ve Enstütüler

Bölge

Web Sitesi

Academies Australasia Polytechnic Melbourne academies.edu.au
Asia Pacific Int. College Sydney apiccollege.edu.au
Australian Pacific College ( APC) Sydney, Brisbane apc.edu.au
Adelaide College Adelaide college.adelaide.edu.au
Baxter Institute Melbourne baxter.vic.edu.au
Browns Professional Brisbane brownsprofessional.edu.au
Cambridge International College Melbourne, Perth cambridgecollege.com.au
Education and Training Int.TAFE Perth tafensw.edu.au
Holmes Institute Sydney, Melbourne holmes.edu.au
ILSC Sydney, Brisbane ilsc.com
Imagine Education Gold Coast imagineeducation.com.au
JMC Academy Brisbane, Sydney, Melbourne jmcacademy.edu.au
Kaplan Business School Sydney, Melbourne, Brisbane, Adeladie kbs.edu.au
Martin College Sydney, Melb., Brisbane, Gold Coast martin.edu.au
MEGT Melbourne, Sydney megtinstitute.edu.au
Melbourne Inst. Of Tech Sydney, Melbourne mit.edu.au
Melbourne Polytechnic TAFE Melbourne melbournepolytechnic.edu.au
Murdoch İnstitute of Technology Murdoch murdochinstitute.wa.edu.au
SAE Institute Adeladie, Brisbane, Melbourne, Sydney, Perth sae.edu
Strathfield College Sydney sc.nsw.edu.au
TAFE Queensland Sunshine Coast tafeqld.edu.au
Universal Inst. Of Tech Sydney uit.edu.au
Zenith Business Academy Melbourne, Sydney zba.nswedu.au
Universal Inst. Of Tech Sydney uit.edu.au
Zenith Business Academy Melbourne, Sydney zba.nswedu.au

Kanada Resmi Temsilcisi Olduğumuz Üniversiteler

Bölge

Web Sitesi

Capilano University BC www.capilanou.ca
Kwantlen Polytechnic University (KPU) BC www.kpu.ca
Lakehead University ON www.lakeheadu.ca
Royal Roads University (Pathway) BC www.royalroads.ca
Simon Fraser University ( Pathway) BC www.sfu.ca
Thompson and Rivers Univ. BC www.tru.ca
Trinity Western University BC www.twu.ca
Vancouver Island University BC www.viu.ca
University of Manitoba ( UG, Mfinance, MBA) MB www.umanitoba.ca
University Canada West BC www.ucanwest.ca
University of Windsor ON www.uwindsor.ca

Kanada Resmi Temsilcisi Olduğumuz Kolejler

Bölge

Web Sitesi

Algonquin College ON www.algonquincollege.com
Camosun College BC www.camosun.ca
Centennial College ON www.centennialcollege.ca
Conestoga College ON WWW.conestogac.on.ca
Fanshawe College ON www.fanshawec.ca
George Brown College ON www.georgebrown.ca
Georgian College ON www.georgiancollege.ca
Douglas College BC www.douglascollege.ca
Humber College ON www.humber.ca
Okanagan College BC www.okanagan.bc.ca
Lambton College on www.lambtoncollege.ca
Sheridian College ON www.sheridancollege.ca
Seneca College ON www.senecacollege.ca
Langara College BC www.langara.ca
Niagara College ON www.niagaracollege.ca
Columbia College BC www.columbiacollege.ca

Navitas Partner Üniversiteleri

Simon Fraser University
University of Manitoba

Study Group Partner Üniversiteleri

Royal Roads University

Amerika Resmi Temsilcisi Olduğumuz Üniversiteler

Şehir

Web Sitesi

American Intercontinental University CA, Los Angeles www.aiuniv.edu
Arkansas State University  AR, Jonesboro www.astate.edu
Academy of Art University CA, San Francisco www.academyart.edu
Alamo College TX, San Antonio www.alamo.edu
Berkeley College NY, New York, New Jersey www.berkeleycollege.edu
Bridgeport University CT, Bridgeport www.bridgeport.edu
California Lutherian University CA, Thousand Oaks www.callutheran.edu
California Miramar University CA, San Diego www.calmu.edu
Cinncinati University of  Ohio, Cinncinati www.uc.edu
Cleveland State University OH, Ohio csuohio.edu
Concordia University IL, Chicago www.cuchicago.edu
Contra Costa Community College District CA, California www.4cf.edu
Diablo Valley College CA, Pleasant Hill www.dvc.edu
Ferris State University MI, Michigan  www.ferris.edu
Findlay, University of OH, Findlay www.findlay.edu
Florida International University (pg programs in Business) FL, Miami www.fiu.edu
Golden Gate University CA, SF www.ggu.edu
Green River Community College WA, Auburn www.greenriver.edu
Incarnate World, The University of TX, San Antonio www.uiwtx.edu
Johnson & Wales Unv.   FL, Denver www.jwu.edu
La Salle University PA, Philadelphia www.lasalle.edu
La Verne CA, La Verne www.laverne.edu
Manhattan Institute of Technology NY, New York mimusa.edu
Monroe College NY, Bronx www.monroecollege.edu
Metropolitan Coll. of NY NY www.mcny.edu
NYFA (New York Film Academy) NY,CA, NewYork, LA www.nyfa.edu
NYIT (New York Tecnology of Instute) NY, New York www.nyit.edu
Northeastern University MA, Boston www.northeastern.edu
Ohio University  OH, Athens www.ohio.edu
Plymouth State University NH, Plymouth www.plymouth.edu
Rhode Island University RI, Kingston www.uri.edu
Santa Monica Community College CA, Santa Monica www.smu.edu
Seattle Central Community College WA, Seattle www.seattlecentral.org
Southern State University CA, San Diego www.sonoma.edu
University of New Haven CT, Connecticut www.newhaven.edu 
University of North Alabama  AL, Alabama www.una.edu
Valencia Community College FL, Orlando www.valenciacollege.edu
Webster University MO, Webster Groves www.webster.edu
Widener University PA, Pennsylvania www.widener.edu
The New York Conservatory for Dramatic Arts NY, New York www.sft.edu


Adelphi University
American University
Auburn University
Cleveland State University
Florida International University
Louisiana State University
Mercer University
UMASS Amherst
UMASS Boston
University of Central Florida
University of Dayton
University of Illinois, Chicago
University of Kansans
University of Mississippi
University of South Carolina
University of the Pacific
University of Utah

Study Group Partner Üniversiteleri

Baylor University 
DePaul University 
University of Hartford 
James Madison University  
Lipscomb University 
Long Island University, Brooklyn 
Long Island University, Post 
Lynn University ISC 
Texas A&M University-Corpus Christi 
University of Vermont 
Western Washington University 

INTO Partner Üniversiteleri

Colorado State University
Drew University
George Mason University
Hofstra University
Illinois State University
Marshall University
Oregon State University
Saint Louis University
Suffolk University
University of Alabama Birmingham
University of South Florida
Washington State University

Kaplan Partner Üniversiteleri

Arizona State University
Northeastern University
Pace University
University of Tulsa

Navitas Partner Üniversiteleri

UMASS Boston
Umass Dartmouth
UMASS Lovell
University of New Hampshire
University of Idaho
Florida Atlantic University

Wellspring Partner Üniversiteleri

University of Arizona
Seton Hill University
Mercyhurst Univresity
Ohio Valley University
Loyola University New Orleans
Young Harris College
Manhattan College
Mckendree University

Avrupa Resmi Temsilcisi Olduğumuz Üniversiteler

Bölge

Web Sitesi

HOLLANDA

   
Tilburg Univesity Tilburg www.tilburguniversity.edu
Maastricht University, Foundation Programs Maastricht www.maastrichtuniversity.nl/

Üniversite

Bölge

Web Sitesi

IRLANDA

   
Griffith College Dublin www.griffith.ie
IBAT College Dublin www.ibat.ie
Trinity College Dublin www.tcd.ie
Dublin City University Dublin www.dcu.ie
University of Limerick Limerick www.ul.ie

Üniversite

Bölge

Web Sitesi

ISPANYA

   
Castelldefels School of Social Sciences Barcelona www.csss.es
Geneva Business School Barcelona, Madrid www.gbsge.com
GSM Barcelona Barcelona www.gsmbarcelona.eu
EU Business School Barcelona www.euruni.edu

Üniversite

Bölge

Web Sitesi

ISVİÇRE

   
Geneva Business School Geneva www.gbsge.com
EU Business School Geneva, Montroux www.euruni.edu

Üniversite

Bölge

Web Sitesi

ALMANYA

   
EU Business School Munich www.euruni.edu
Berlin School of Business & Innovation Berlin www.berlinsbi.com
Gisma Business School Berlin, Hanover, Hamburg www.gisma.com

Study Group Hollanda Partner Üniversiteleri

Erasmus University Rotterdam
Hanze University of Applied Science
Tilburg University
Vrije Univerity Amsterdam

CEG Hollanda Partner Üniversiteleri

University of Amsterdam

Navitas Hollanda Partner Üniversiteleri

Twente University
  • Paylaş: