Beraber yürüdüğümüz 25 yılın ardından çalışanlarımızın mesajlarını sizlerle paylaşıyoruz…

 

1990’da kurulan şirketimiz 25 yaşını doldurdu. 25 senedir öğrencilerimizi kendi arkadaşlarımız, kardeşlerimiz gibi benimsedik. Aynı anlayış ve heyecanı kaybetmeden nice seneleri daha  geride bırakmayı arzuluyoruz. Bu yolculukta emek ve katkılarıyla rol alan tüm çalışanlarımıza ve öğrencilerimize sonsuz teşekkürler.

Sinem Bayraktutan, Bölge Müdürü, Merkez Ofis, İstanbul

 

Atlas’ın kuruluşunun 25. yılını kutlamanın mutluluğunu ve heyecanını yaşıyoruz.

Dinamik çalışma kadrosu ve sunduğu profesyonel hizmetlerle her zaman öğrencinin yanında yer alan kurumumuzun sektöre kazandırdıkları azımsanamayacak derecede fazladır. Öğrenci merkezli çalışma ilkesini benimsemiş olan kurumumuz yıllardır bir çok kişinin kariyer hedeflerinde önemli bir rol oynamaktadır. Bu kadar ciddi ve önemli bir sorumluluk ancak disiplinli ,titiz ve öğrenci odaklı çalışmayla yapılabilir.

Atlas dendiğinde aklıma öncelikli ilkeleri ; Öğrenci memnuniyeti ,Güven ve Kaliteli hizmet veren enerjik bir kurum geliyor .Yıllardır sektörde büyüyerek varoluş sırrının bu olduğu da çok açık.

Gelişimin, çalışanlarının da gelişimine destek vermekle olduğunun bilincinde olan ve hizmet kalitesini geliştirmek için sürekli çalışmalar da bulunan Atlas Ailesi ın bünyesinde 10 yıldır yer almaktan gurur duyuyorum.

Birlikte yürüyeceğimiz nice 25 yıllara.

Gulsah Dinsever Sarac, Eğitim Danışmanı, Merkez Ofis , İstanbul

 

 

Bu sene, yeni mezun olarak başladığım Atlas Eğitim'de 6. senemi doldurmuş olacağım.  Aslında hem dün gibi geliyor, hem çok daha uzun sürmüş gibi…
25 senenin beşte birinde bu ailenin bir parçası olmak, gelişimlere, değişimlere şahit olmak , daha da büyümek, hedeflere birer birer ulaşmak çok büyük bir gurur kaynağı.
Benim için Atlas demek, gelişim demek, aile demek, istikrar ve güven demek

25. senesinde ve gelecekte, sektördeki başarılarının katlanarak büyümesini, bugüne kadar olduğu gibi ileride de her zaman sektöre liderlik etmesini temenni ederim.
Nice 25 yıllara Atlas..

Nilay Yalçın, Finans Uzmanı, İstanbul

 

Gelişmenin, birlikte güzel olduğunun bilincinde olan, çalışanının kendisini ait hissettiği ve sahiplendiği, amatör ruhla profesyonel iş yapılamayacağını benimsemiş ve sektörde her zaman öncü olmuş bu kurumda bulunmaktan mutluluk duyuyorum.

 Ismail Ipek , IT Uzmanı, Istanbul

 

Çeyrek asırı geride iz bırakarak Doğu Avrupa’nın en iyi acentası ödülünü Türkiye’ye getiren  ve yurtdışı eğitim sektöründe etik hizmet anlayışı ile öğrencilerine, personeline samimiyet  ve içtenliği saygı çerçevesinde yansıtan şirketimizin 25.yılında bende bünyesinde  yer almaktan büyük keyif  ve onur duyuyorum.

Nice 25. yıllara..

Zeynep Sarıyıldız , Ofis Asistanı, İstanbul

 

Sektörde 25. yılını kutlayan şirketimizin uzun yıllardır bir parçası olarak birçok ilki beraber yaşadık; ilk İSO belgesi alan yurtdışı eğitim firması olduk,Avrupa’nın en iyi acentası ödülünü Türkiye’ye getiren ilk acenta olduk,yurtdışı ofislerle öğrencilerin bize ihtiyaç duyduğu her yerde,her an ulaşmasını sağladık… Bu yönüyle sektöre yön veren bir firma olarak daha nice ilkleri beraber yaşamayı temenni ediyorum,bu ayrıcalıkları tercih edip rotasını bizimle belirleyen öğrencilerimize de ayrıca teşekkürler….

Sevilay Yılmaz, Eğitim Danışmanı, Kadıköy İstanbul

 

Istikrarin ve buyumenin en zor oldugu sektorlerden biri olan yurtdisi egitim danismanliginda; ' Once Ogrenci Memnuniyeti '  ilkesini tavizsiz uygulayan,  bu ilke dogrultusunda 25.yilini hem Turkiye de hem de yurtdisinda actigi ofislerle buyuyerek ve geliserek kutlayan Atlas Egitimin bir parcasi olmak benim icin hep gurur ve mutluluk kaynagi olmustur. Hep birlikte nice 25 yillara. 

Ömer Faruk Yılmaz, Londra Şube Müdürü

 

 

Türkiye’nin en başarılı ve en profesyonel çalışan eğitim danışmanlığı şirketi Atlas’ın 25. yılını doldururken yanında olmak ve uzun yıllardır bu ailenin bir parçası olduğumu hissetmek çok güzel bir duygu. Öğrencilerin geleceklerine yön verirken onların tercihlerini ciddiye aldığı kadar aynı zamanda onlarla aile gibi samimi olabilen, sorunlarını aynı hassasiyetle ve sevinçlerini aynı heyecanla paylaşabilen bu aile ile daha nice 25 yıllara…

Nurşah ALAN CELIKCEVIREN, Bölge Müdürü, Ankara

Hızla değişen dünyada çalışanları ve öğrencileri ile güven üzerine kurulu, açık ve şeffaf olarak kesintisiz hizmetini sürdüren, ekonomiyi ve zamanı öğrencilerinin lehine kullanarak, güller yüzlü bilgilendirme ve yönlendirme yapan Atlas Yurtdışı Eğitim Danışmanlığı'nın bir üyesi olmak çok güzel bir duygu... Hizmet anlayışıyla Atlas'ın kurumsallığını ve markasını zirveye taşıyan tüm takım arkadaşlarımı kutluyor, aynı duygu ve heyecanla sürdüreceğimiz başarılı nice 25.yıllar diliyorum.

Celal KALDIRIM , Bölge Müdürü, Konya

 

Çalışma arkadası olmanın ötesinde aile olmayı başarabilmiş bu kuruluşa 25. yılında katılmış olmaktan mutluluk duyuyorum. Henüz 3 aydır sizlerle çalışıyor olmama rağmen bunu bana hissettirdiğiniz ve bu süreçte her anlamda bana yardımcı olduğunuz ve beni ailenize dahil ettiğiniz için teşekkür ederim nice güzel 25 yıllarda güzel öğrencilerimizle ve  hep beraber olmak dileğiyle. :)

Melek PINAR, Eğitim Danışmanı, Konya

 

Türkiye’nin en eski ve 2014 yılında Avrupa’nın en iyi acentası’nın 5 yıldır bir parçası olmaktan gurur duyuyorum. Bunu Atlas bünyesindeki takım çalışmaları ile ileride de sürdüreceğimize inanıyorum. Atlas tüm bu özellikleri ile her zaman ayrıcalıklı ve ilerlemeyi hakeden bir kurum olacak bence. Işimizi ve kurumumuzu severek geçireceğimiz ve öğrencilerimizi her zaman “Atlas farkı” ile destekleyeceğimiz nice 25 yıllara!

Nurgül Akgül, Eğitim Danışmanı Antalya

 

Atlas Yurtdışı Eğitim çalışanı olarak öğrencilerin yeni ufuklar açmasına yardımcı olmaktan gurur duyuyorum. İşimiz, 25 yıldır eğitimin bütünleştirici niteliğini taşımak olduğu kadar iletişimin evrenselliğini ve çok yönlülüğünü sosyal bir zeminde öğrencilere sunmaktır. Atlas olarak eğitimi farklı kültürlere ulaşılabilir hale getirmekten keyif alıyoruz. Nice 25 yıllara.

Kadriye Ogunc , Eğitim Danışmanı, İzmir

 

Yıllardır her sabah keyif alarak geldiğim kurumumuz Atlas sektörde çeyrek asrı doldurdu. Liderlik vasfını her alandaki başarıları ve sağladığı güven ile hak eden bir kurumda olmanın gururunu yaşayarak nice güzel anlara, başarılara birlikte tanıklık etmeyi umuyorum.

Sıla Şenoğlu, Eğitim Danışmanı, Ankara
  • Paylaş: