Almak istediğiniz eğitim ve amaçlarınızın saptanması amacıyla,

a) Kişisel bilgileriniz sorgulanır. Eğitim durumunuz, yabancı dil seviyeniz, hangi ülkede ne eğitimi almak istediğiniz vb..

b) Gitmek istediğiniz ülke için vizede bir sorunla karşılaşıp karşılaşmayacağınız sorgulanır.

c) Eğitime başlamak istediğiniz tarih göz önünde bulundurularak ülkelerin vize verme konusundaki sürelerin ne olduğu hakkında güncel bilgiler verilir. (vizenin alınması süreci, duruma göre 2 hafta ile 2 ay arasında değişebilmektedir.)

d) Eğitim süreniz göz önünde tutularak yaklaşık minimum ve maksimum bütçeniz hesaplanır (eğitim, konaklama, cep harçlığı, uçak bileti, sağlık sigortası, vize ücreti)

e) Almak istediğiniz eğitim ve ülkeler ile ilgili mukayeseli bilgiler size sunulur ve karar verme konusunda seçenekler sunulur.

f) Danışmanlık hizmetlerimizin ücretsiz olduğu ve gideceğiniz okula direkt gitmekle ATLAS vasıtası ile gitme arasında bir fark olmadığı hatırlatılır.

g) Okulların liste fiyatlarının dışında herhangi bir kampanyası başlamış ve ücretlerinde bir indirim başlamışsa (zaman zaman bazı okullar indirim yapabilmektedir) bu indirimlerden aynen istifade edeceğiniz hatırlatılır.

Bir sonraki aşama; Karar Verme

 

 

  • Paylaş: