ILSC (Avustralya/Adelaide) Hakkında Genel Bilgiler

Okul Tipi
Zincir Okul

Lokasyon

Kapasite

Sınıf Sayısı
29

Sınıf Mevcudu

Alt Yaş Sınırı
16


Neden ILSC?

Her yıl dünyanın en yaşanılır şehirleri arasında seçilen Melbourne Avustralyanın kültür başkentidir ve en havalı şehri olarak adlandırılır. Moda, spor, müzik, eğlence, canlı gece hayatı ile gözde olan şehrin iş bölgesinin kalbinde bulunan ILSC ana ulaşım noktalarına da yürüme mesafesindedir.

Birçok alanda çok çeşitli İngilizce programları sunan ILSC, öğrencinin İngilizce seviyesinin uygun olduğu tüm seçmeli programlara katılma imkanı sunuyor. Akademik danışmanlar, öğrencinin seviyesine göre ve geliştirmek istediği alana yönelik bir program oluşturabiliyor. Okul ayrıca ücretsiz konuşma kulüpleri de mevcut. 

İngilizce eğitim alırken bir yandan İş İngilizcesi yeteneklerinizi geliştirebilirsiniz. Ayrıca kahve hazırlama ve servisi (barista) eğitimi alabilirsiniz ve kampüste pratik de yapabilirsiniz. ILSC sunduğu gönüllü staj programları ile;  okuldaki iş kulübünde sunduğu ücretsiz workshoplarla Avustralya'daki işgücünde başarılı olmanız için pratik beceriler sunar.

ILSC ayrıca mesleki eğitim okulu Business College'da sunduğu sertifika programları ile eğitimizi daha ileri noktaya taşımanızı sağlar ve Avustralya'da iş imkanları açısından avantajlı olmanızı sağlar.

ILSC geniş Kolej ve Üniversite partnerliği ve üniversite kabul-başvuru danışmanlık hizmetleri ile de ön plana çıkıyor. 

Ayrışan Özellikler

ILSC Melbourne her sabah ücretsiz haber kulübü sunuyor; İngilizcenizi kahvaltıda pratik yapmak için diğer öğrencilerle bir araya gelmenizi ve  güncel haberleri ve olayları tartışmanızı sağlıyor.

Çok çeşitli İngilizce programları sunan ILSC, seçmeli ders sistemi ile öğrencinin İngilizce seviyesinin uygun olduğu programlara katılma imkanı sunuyor.

Ücretsiz iş kulübünde sunduğu workshoplarla, kahve hazırlama ve sunumu (barista) eğitimleri ile ve kampüste pratik yapma imkanları  ile Avustralya'daki işgücünde başarılı olmanız için pratik beceriler sunuyor.

ILSC ayrıca mesleki eğitim okulu Business College'da sunduğu sertifika programları ile eğitimizi daha ileri noktaya taşımanızı sağlar ve Avustralya'da iş imkanları açısından avantajlı olmanızı sağlar.

ILSC geniş Kolej ve Üniversite partnerliği ve üniversite kabul-başvuru danışmanlık hizmetleri ile de ön plana çıkıyor.


Dil Seviyeleri

BAŞLANGIÇ 1 & BAŞLANGIÇ 2 (B1 & B2) BAŞLANGIÇ 3 & BAŞLANGIÇ 4 (B3 & B4) ORTA 1 & ORTA 2 (I1 & I2) ORTA 3 & ORTA 4 (I3 & I4) İLERİ 1 & İLERİ 2 (A1 & A2)

Sosyal Aktiviteler

Hafta öğrenciler için ücretsiz konuşma, iş kulupleri ve workshoplar, Ücretisiz IELTS deneme sınavı, ücretsiz sinema gecesi, spor etkinlikleri(yoga, futbol, buz pateni) okula başlangıç ve mezuniyet partileri, müzik-karaoke gecesi, dans şovları ve kültürel etkinlikler, öğrenci klüpleri, şehir içi gezileri.

Akreditasyon ve Ödüller

English Australia
NEAS

İmkanlar

Modern Sınıflar
Wi-Fi
İnteraktif Yazı Tahtaları
Bilgisayar Odası
Öğrenci Mutfağı
İbadet Odası
Öğrenci Salonu

Konaklama Alternatifleri

Bu okul için konaklama bilgisi bulunamadı, danışmanlarımız ile iletişime geçerek detaylı bilgi edinebilirsiniz.

ILSC hakkında daha detaylı bilgi ve fiyat teklifi almak için ofislerimizi ziyaret edebilir, bilgi istek formu doldurabilir veya whatsapp hattımızdan bize ulaşabilirsiniz.