ILSC (Avustralya/Brisbane) Hakkında Genel Bilgiler

Okul Tipi
Okul

Lokasyon
Şehir Merkezi

Kapasite

Sınıf Sayısı
18

Sınıf Mevcudu

Alt Yaş Sınırı
16


Neden ILSC?

Avustralya'nın 3. büyük şehri olan Brisbane aynı zamanda Queensland'ın başkentidir. Subtropikal sıcak iklimi ve  şehrin kalbinden geçen nehir ile büyüleyen Brisbane;  kültür, sanat, müzik, alışveriş ile canlı şehir hayatının tüm renklerini yaşatıyor.

Merkezi ve güzel parklara yakın konumda bulunan ILSC Brisbane, Birçok alanda çok çeşitli İngilizce programları sunuyor.

Okul, öğrencinin İngilizce seviyesinin uygun olduğu tüm seçmeli programlara katılma imkanı sunuyor. Akademik danışmanlar, öğrencinin seviyesine göre ve geliştirmek istediği alana yönelik bir program oluşturabiliyor. Okul ayrıca ücretsiz konuşma kulüpleri de mevcut. 

İngilizce eğitim alırken bir yandan İş İngilizcesi yeteneklerinizi geliştirebilirsiniz. Ayrıca kahve hazırlama ve servisi (barista) eğitimi alabilirsiniz ve kampüste pratik de yapabilirsiniz. ILSC sunduğu gönüllü staj programları ile;  okuldaki iş kulübünde sunduğu ücretsiz workshoplarla Avustralya'daki işgücünde başarılı olmanız için pratik beceriler sunar.

ILSC ayrıca mesleki eğitim okulu Business College'da sunduğu sertifika programları ile eğitimizi daha ileri noktaya taşımanızı sağlar ve Avustralya'da iş imkanları açısından avantajlı olmanızı sağlar.

ILSC geniş Kolej ve Üniversite partnerliği ve üniversite kabul-başvuru danışmanlık hizmetleri ile de ön plana çıkıyor.

Ayrışan Özellikler

ILSC'nin eğitim sistemi ile dil öğrenme yolculuğunuzu kişiselleştirin. Kişisel ilgi alanlarınız, hedefleriniz ve hayallerinizle eşleşen konuları birleştiren bir çalışma programı oluşturun. Çok çeşitli İngilizce programları sunan ILSC, seçmeli ders sistemi ile öğrencinin İngilizce seviyesinin uygun olduğu programlara katılma imkanı sunuyor.

Ücretsiz iş kulübünde sunduğu workshoplarla, kahve hazırlama ve sunumu (barista) eğitimleri ile ve kampüste pratik yapma imkanları  ile Avustralya'daki işgücünde başarılı olmanız için pratik beceriler sunuyor.

ILSC ayrıca mesleki eğitim okulu Business College'da sunduğu sertifika programları ile eğitimizi daha ileri noktaya taşımanızı sağlar ve Avustralya'da iş imkanları açısından avantajlı olmanızı sağlar.

ILSC geniş Kolej ve Üniversite partnerliği ve üniversite kabul-başvuru danışmanlık hizmetleri ile de ön plana çıkıyor.

Sunulan Programlar

Genel İngilizce
İş İngilizcesi

Dil Seviyeleri

BAŞLANGIÇ 1 & BAŞLANGIÇ 2 (B1 & B2) BAŞLANGIÇ 3 & BAŞLANGIÇ 4 (B3 & B4) ORTA 1 & ORTA 2 (I1 & I2) ORTA 3 & ORTA 4 (I3 & I4) İLERİ 1 & İLERİ 2 (A1 & A2)

Akreditasyon ve Ödüller

English Australia
NEAS

İmkanlar

Modern Sınıflar
Wi-Fi
İnteraktif Yazı Tahtaları
Kütüphane
Bilgisayar Odası
Dil Labaratuvarı
Çalışma Odası
Kafeterya
Öğrenci Mutfağı
İbadet Odası
Öğrenci Salonu
Açık hava alanı

Konaklama Alternatifleri

Aile Yanı

Konaklama Özellikleri: Tek Kişilik Oda

Öğün Planı: Öğünsüz Self Catering|Sadece Kahvaltı|Yarım Pansiyon

Banyo: Paylaşımlı Banyo

İmkanlar: Aile yanında kalmayı tercih eden öğrenciler, tercihleri doğrultusunda kendilerine en uygun ailelerin yanına yerleştirilir, ailelerin günlük yaşamlarına katılarak ülkeye ve kültüre daha hızlı uyum sağlar, daha fazla pratik yapma imkanı bulurlar.. Öğrenciler evin ortak alanlarını aile ile paylaşır, eğer isterlerse kahvaltı ve akşam yemeklerini de aileden alabilir.

Mesafe: 30-40 dk toplu taşıma mesafesinde


Öğrenci Yurdu

Yurt Adı: Student One

Konaklama Özellikleri: |Tek Kişilik Oda|Paylaşımlı Oda

Öğün Planı: |Öğünsüz Self Catering

Banyo: |Özel Banyo|Paylaşımlı Banyo

İmkanlar: Tüm daireler klimalı, tamamen mobilyalı, özel banyo (5 yataklı dairede ortak banyolar) ve mutfak olanakları ile donatılmıştır. Spor salonu kullanımı dahildir.

Mesafe: 5 dk yürüme mesafesinde


ILSC hakkında daha detaylı bilgi ve fiyat teklifi almak için ofislerimizi ziyaret edebilir, bilgi istek formu doldurabilir veya whatsapp hattımızdan bize ulaşabilirsiniz.