Oxford House College (OHC) (Avustralya/Brisbane) Hakkında Genel Bilgiler

Okul Tipi
Zincir Okul

Lokasyon
Şehir Merkezi

Kapasite
70

Sınıf Sayısı
4

Sınıf Mevcudu
En fazla 18 ortalama 12

Alt Yaş Sınırı
16


Neden Oxford House College (OHC)?

Brisbane'da şehir merkezinde bulunan okul öğrencilerin ulaşımı için uygun bir konumda yer alıyor. Köklü eğitim kurumlarından Holmes Educuation ile aynı binayı paylaşan OHC English öğrencilerine sosyal aktivite, aile yanı konaklama ve özel dersler gibi birçok imkân sağlıyor. 

Ayrışan Özellikler

Zincir okul kalitesinde butik eğitim alma fırsatı. Lisans ve yüksek lisans öğrencileriyle aynı binada yer alma ve kafeterya gibi ortak alanları kullanma. 

Sunulan Programlar

Genel İngilizce
Sınav Hazırlık Programları
ILETS Hazırlık

Dil Seviyeleri

Elemantary-Advance

Sosyal Aktiviteler

Brisbane Kütüphanesi ziyareti. Brisbane Brezilya karnavalı etkinliğine katılım. İş bulma kulübü. Orta dünya festivaline katılım. Brisbane kütüphanesinde İngilizce konuşma kulübü. Tırmanma etkinliği. Koala hayvanat bahçesi gezisi. 

Double Banking (Çoklu Ders Programı)

Yok

Akreditasyon ve Ödüller

English Australia

İmkanlar

Modern Sınıflar
Wi-Fi

Konaklama Alternatifleri

Aile Yanı

Konaklama Özellikleri: Tek Kişilik Oda

Öğün Planı: Yarım Pansiyon

Banyo: Paylaşımlı Banyo

İmkanlar: Aile yanında kalmayı tercih eden öğrenciler, tercihleri doğrultusunda kendilerine en uygun ailelerin yanına yerleştirilir, ailelerin günlük yaşamlarına katılarak ülkeye ve kültüre daha hızlı uyum sağlar, daha fazla pratik yapma imkanı bulurlar.. Öğrenciler evin ortak alanlarını aile ile paylaşır, eğer isterlerse kahvaltı ve akşam yemeklerini de aileden alabilir.

Mesafe: Okula 30-40 dakika arası toplu taşıma mesafesinde


Oxford House College (OHC) hakkında daha detaylı bilgi ve fiyat teklifi almak için ofislerimizi ziyaret edebilir, bilgi istek formu doldurabilir veya whatsapp hattımızdan bize ulaşabilirsiniz.