• Atlas & Edcon & Orbis Uluslararası Eğitim Konferansı 2020

Atlas, Edcon, Orbis Ailesi için yılın en önemli buluşmalarından biri 10-12 Ocak tarihleri arasında gerçekleşti. Ekibimizin yanı sıra 2 Stay, Algonquin College, Apollo Language Center, Bayswater College, British Study Centres, CLLC, Celtic English Academy, Centre Of Englısh Studies, EC English, Elc Brighton, Elc Bristol, ELS, Emerald Cultural Ins., Eurocentres, Go Britanya, Greenwich College, Hilderstone College, Humber College, IH London , IH Sydney, ILAC, ILSC, Kaplan Int. English,  Kaplan Int. Pathway, Kings Education, Liverpool School of Eng.,  London School of Eng., LSI Porsmouth, Navitas , New College Group, Niagara College, Oxford International, Quest Language Studies, SSLC, St Giles International, Stafford House, Twin, Torrens University, Wellspring, Wimbledon School, University Canada West, Pearson Academy. gibi uluslarası eğitim sektörünün önde gelen kurumlarının temsilcilerinin bir araya geldiği Uluslararası Eğitim Konferansı bu sene de Radisson Blue Otel’de düzenlendi.  

23 farklı Atlas, Edcon ve Orbis ofisinden 170  çalışanımız, iş ortaklarımız, yerli ve yabancı misafirlerimiz üç gün süresince mesleki ve profesyönel eğitimlerin yanı sıra seminerler, grup çalışmaları, atölyeler ve eğlenceli aktivitelere katılma fırsatı yakaladı. Konferansımız kapsamında gerçekleştirdiğimiz workshop programımız partner okullarımız ile yakın işbirliğimizi pekiştirdi. Ofis müdürlerimiz moderatölüğünde yaptığımız yuvarlak masa toplantılarında uluslarası eğitim ile ilgili güncel konular ve stratejiler tartışıldı. Gala Gecemiz sırasında grubumuz bünyesinde 5.10.15.20. yılını tamamlayan çalışanlarımıza plaketleri sunuldu. 

Kurumsal geleneğimizi, bilgi ve tecrübemizi en üst düzeyde paylaştığımız Uluslararası Eğitim Konferansı bu sene 10.kez düzenlendi. Böyle önemli bir organizasyonla başladığımız 2020  yılında da hedefimiz öğrencilerimizin ihtiyaç ve beklentilerini en üst düzeyde karşılayacak şekilde kendimizi sürekli geliştirmek ve yenilemek. Aynı anlayış ve heyecanı kaybetmeden nice seneleri daha  geride bırakmayı arzuluyoruz. Bu yolculukta emek ve katkılarıyla rol alan tüm çalışanlarımıza , öğrencilerimize ve partnerlerimize sonsuz teşekkürler. 


R. Mesud Yılmaz

Direktör

  • Paylaş: