• Ezgi Deniz: Unutulmaz Bir Deneyim

Londra'da 3 aylık dil eğitimini St. Giles International dil okulunda tamamlayan öğrencimiz Ezgi Deniz, Atlas deneyimini bizlerle paylaştı.

Atlas Yurtdışı Danışmanlık Şirketi’ni bir arkadaşımın tavsiyesi üzerine duydum ve denemeye karar verdim. Küçük bir ilçede yaşadığımdan dolayı ve en yakın danışmanlık ofisi 3-4 saat uzaklıkta olduğu için işlemlerimi telefon yoluyla gerçekleştirmem gerekiyordu.

Bana en yakın olan Atlas Antalya ofisini tercih ettim ve Didem Hanım ile tanıştım. Bütün işlemlerimi telefon üzerinden hallettik ve en küçük bir sıkıntı bile yaşamadım. İlk aradığım günden itibaren ve Londra’da bulunduğum süreç boyunca her zaman irtibat halinde olduk. Asla unutmayacağım 3 aylık Londra maceramdaki desteklerinden dolayı Atlas Ailesine özellikle Didem Çubukçu Temiz Hanım’a çok teşekkür ediyorum.

Bu mutluluğun bir parçası olabilmek bizler için de büyük bir onurdur. Siz de benzer hikayelere ortak olmak isterseniz size en yakın Atlas Ofisimize uğrayabilir veya Bilgi İstek Formu doldurup bilgi alabilirsiniz.

  • Paylaş: