Okul Bilgisi

Sayısız ekonomik ve ticari faaliyetlerin yer aldığı Charlotte, ABD’nin en hızlı büyüyen şehirlerinden biridir. Şehir plajları, dağları ve yeşil alanlarıyla dikkat çekmektedir.  Queens University of Charlotte, US News and World Report dergisi tarafından derlenen‚ "En İyi Değeri Sunanlar" listesinde, ABD’nin güney bölgesindeki üniversiteler arasında arka arkaya altı yıl ilk on arasına girmiştir. İlk şubesini 1961 yılında Washington DC ‘de açan ELS 140’tan fazla ülkede milyonlarca öğrenciye İngilizce öğretmektedir. 40 yılı aşkın tecrübesiyle İngiltere ve Amerika’da 30’dan fazla öğretim yeri ile dünyanın en büyük kampüs tabanlı İngilizce öğretim merkezi haline gelmiştir.

Okulda Sunulan İmkanlar: Study Center, Kütüphane, TV & Video Merkezi, Modern Dil Laboratuvarı, Bilgisayar Odası, Ücretsiz İnternet Kafe, Kantin, fitness salonu yüzme havuzu, tenis ve basketbol kortları, baseball ve futbol alanları.

Genel İngilizce Programları

20 ders/hafta , 30 ders/hafta

Sınav Hazırlık Programları TOEFL, TOEIC

Özel Amaçlar Için Hazırlanmış İngilizce Programları:

Ticari İngilizce

İngilizce + Staj

Üniversiteye Hazırlık

Yöneticiler için İngilizce

Ekonomik Paket Programlar:

Akademik yıl/sömestr programları: 16 / 24 / 32 hafta Baslangıç tarihleri : 9 Şubat, 5 Nisan 31 Mayıs, 24 Temmuz, 20 Eylül, 15 Kasım

Aile Yanı       

Öğrenci Yurdu

Apartman Daireleri

 

 

Web Sitesi

Dosyalar