Okul Bilgisi

Her yıl 40,000'in üzerinde kayıt alan Kangan Institute Avustralya'nın en büyük meslek eğitimi veren enstitülerinden biridir öğrencilere okurken pratik yapma ve çalışma imkanı sağlayan Kangan Institute Üniversiteye giriş ve hazırlık programlarıda vardır. En çok tercih edilen bölümleri otomotiv,uçak ve uçuş teknisyenliği, sağlık, hemşirelik olarak sıralayabiliriz.Okulun aynı zamanda endüstri de geniş yeri var. Moda, İş ve Hukuk idaresinde ciddi kontaktları bulunuyor. Kurslar temel sertifika eğitimleri, profesyonel diploma programları ve 25 üniversiteye giriş imkanı olan hazırlık programlarından oluşur.


Rahat, yenilikçi, dinamik öğrenim ortamı ve zengin kültürel atmosferi ile, programlarını 6 değişik kampüste öğrencilere sunar Bu kampüsler Broadeadows, Docklands, Essendon, Moonee Ponds ve Richmond dalardır.


Fakülte ve Bölümler


Uçuş Teknikerliği

Otomotiv

İnşaat

İşletme

Sosyal servis

Mühendislik

İngilizce Dil Programları

Moda

Turizm

Medya ve İletişim

Hemşirelik ve sağlık


Çalışma İzni


Avustralya’da öğrencilerin eğitim dönemlerinde part-time (Haftada 20 saat), tatillerde full-time çalışma izinleri vardır. Part-time işlerde çalışan öğrenciler yaşam giderlerinin bir kısmını karşılayabilir.


Başvurular ve Kabul Koşulları


En az lise mezunu olmak koşulu ve IETLS sınavından 9 üzerinden 5.5 almak şartı gerekmektedir. Tüm bantlarında minimum 5 olması gerekiyor.


Ne zaman Başvurmalı ?


Başvuruların vize süresi ve değerlendirme süresi göz önüne alındığında program başlangıcından en az 6 ay önce yapılmaları tavsiye edilir.

Adres

Kangan Institute Private Bag 299 Somerton Victoria 3062

Telefon

+61 3 9279 2222

Faks

+61 3 9279 2590