Okul Bilgisi

SWPS SOSYAL BİLİMLER VE BEŞERİ BİLİMLER ÜNİVERSİTESİ

SWPS Sosyal Bilimler ve Beşeri Bilimler Üniversitesi, 1996 yılında kurulmuştur. Polonya'daki ilk özel üniversitedir. Üniversite, Polonya'da Sosyal Bilimler programları sunan önde gelen yükseköğretim kurumu olarak Bilim ve Yüksek Öğretim Bakanlığı tarafından derecelendirilmiştir. Kuruluşundan bu yana, SWPS Üniversitesi öğretim ve araştırmaya adanmıştır. Öğrencilerimizin tüm potansiyellerini fark etmelerine yardımcı oluyor ve onları çağdaş dünyanın taleplerini karşılamaya hazırlıyoruz. Araştırmacılarımız, bireylerin ve toplumların yaşamları üzerinde gerçek bir etkisi olan projeler yürütmektedir.

5 kampüs, 8 fakülte, 16.4K öğrenci, 1K öğretim üyesi

İngilizce Programları:

SWPS Üniversitesi İngilizce olarak 15 lisans ve yüksek lisans programı sunmaktadır. Öğrenciler Dil Çalışmaları, Psikoloji, Hukuk, Uluslararası İşletme Yönetimi, Varşova ve Tasarımda Yaratıcı Yazarlık programlarını seçebilirler.

SWSP Üniversitesi, Erasmus Öğrenci Ağı (ESN) üyesidir ve çeşitli değişim programlarına katılır. Üniversite, Psikoloji, İngilizce Çalışmaları, İspanyolca Çalışmaları, Uluslararası İşletme Yönetimi ve Varşova Yasası ve Poznań'da Tasarım gibi iki şehirde altı farklı majör sunmaktadır.

Adres

Chodakowska 19/31, 03-815 Warszawa, Polonya