Dilko, Türk insanına İngilizce konuşturmayı hedef edinen bir felsefe ile 1977 yılında kurulmuştur. Yaşam boyu eğitim felsefesi ile yola çıktığı ilk günden bu yana edindiği deneyim ve yabancı dil konuşabilen on binlerce Dilkolu en büyü

Dilko, Türk insanına İngilizce konuşturmayı hedef edinen bir felsefe ile 1977 yılında kurulmuştur. Yaşam boyu eğitim felsefesi ile yola çıktığı ilk günden bu yana edindiği deneyim ve yabancı dil konuşabilen on binlerce Dilkolu en büyük referansdır. Dilko, Dilko YDS, Kadro ve Dilko Yayıncılık gibi hizmetlerini destekleyen kardeş kuruluşları ile de dünya standartlarında bir eğitim kurumudur.

 

Türk ve yabancı öğretmenler

 

Yıllar boyu dünyada kullanılan en yeni dil öğretim metodlarını takip eden ve uygulayan Dilko, başlangıç düzeylerinde (1.kur : Elemantary, 2.kur : Pre-intermediate) Türk/yabancı paylaşımlı, orta ve ileri düzeyde(3.kur:Intermediate,4.kur : Upper-Intermediate,5.kur-Advanced)yabancı eğitmenler ile eğitim vermektedir.

 

Öğretmenler ; T.C Milli Eğitim Bakanlığı’nın ilgili yönetmelik ile belirlediği, yabancı dil eğitmenliği için gerekli diploma,sertifika ve formasyona sahip,nitelikli, deneyimli ve uzman kişilerden oluşmaktadır. Ders yılı boyunca hizmet içi eğitim çalışmalarına katılan eğitmenlerin performansları da,ders gözlemleri ile düzenli olarak kontrol edilmektedir.

 

Çağdaş sınıflar

 

Derslikler, bir yabancı dil sınıfında bulunması gereken tüm ders araç gereçleri ile donatılmıştır.Sınıflarımız, T.C.Milli Eğitim Bakanlığı “ Standartlar Yönergesi”ne uygun, tüm etkinliklerin yürütülmesi için yeterli düzeydedir.

 

Ücretsiz ders kitapları ve destek materyalleri

 

Dilko, öğrencilerine tüm ders kitapları ve eğitim sürecinde kullanılan destek materyallerini ücretsiz verir.

 

%100 Öğrenme Garantisi / Ücretsiz Kur Tekrarı

 

Yıllar boyu dünyada kullanılan en yeni dil öğretim metodlarını takip eden ve uygulayan Dilko, verilen ödevleri yapan ve toplam devamsızlığı %10’u aşmayan, ancak kur sınavında başarılı olamayan öğrencilerine ücretsiz kur tekrarı yaptırır.

 

Ücretsiz bireysel rehberlik hizmeti

 

Öğrencilerin performansları; öğretmenlerinin yanı sıra, “ eğitim danışmanları” tarafından da titizlikle takip edilmekte olup, isteyen öğrenciler rehberlik hizmeti de alabilmektedirler.

  • Paylaş: