Adres
Valikonağı Cad. No:67 K:7 D:7 34365 Nişantaşı
Telefon
0212 249 53 10
Whatsapp
+90 544 258 70 81
Mesai Saatleri
Pandemi önlemleri kapsamında ofis çalışma saatlerimiz hafta içi 09:30 - 18:00 ve Cumartesi günü 10:00 - 17:00 olarak düzenlenmiştir. Pazar günü ofislerimiz kapalıdır.

İstanbul Nişantaşı - Merkez Ofis Ekibimiz

  • Nazım Özsoylu Nazım Özsoylu Genel Müdür
    nazim@atlasedu.com
  • Rahmi Mesud Yılmaz Rahmi Mesud Yılmaz Direktör
    mesud@atlasedu.com
  • Sinem Kızrak Sinem Kızrak İstanbul Bölge Müdürü
    sinem@atlasedu.com
  • Nedret Yılmaz Nedret Yılmaz Grup Finans Direktörü
    nedret@atlasedu.com
  • Canan Ertürk Canan Ertürk Grup Denetim Direktörü
    erturk@atlasedu.com
  • Yavuz Aydın Yavuz Aydın Şube Müdürü
    yavuz@atlasedu.com
  • Gülfem Güzel Gülfem Güzel Eğitim Danışmanı
    gulfem@atlasedu.com
  • Emre Okkay Emre Okkay Eğitim Danışmanı
    emreokkay@atlasedu.com
  • Yağmur Çelikbaş Yağmur Çelikbaş Eğitim Danışmanı
    yagmur@atlasedu.com
  • Gülşah Dinsever Saraç Gülşah Dinsever Saraç Eğitim Danışmanı
    gulsah@atlasedu.com
  • Salih Keser Salih Keser Muhasebe
    salih@atlasedu.com
  • Nilay İpek Nilay İpek Finans Sorumlusu
    nilay@atlasedu.com
  • Aslı Türkmen Aslı Türkmen İdari Asistan
    asli@atlasedu.com
  • Duygu Köksal Duygu Köksal Uçak Bileti, Rezervasyon
    duygu@atlasedu.com
  • Yunus Özsoylu Yunus Özsoylu Danışman Asistanı
    yunus@atlasedu.com
  • Yıldıray Fison Yıldıray Fison Bilgi İşlem Sorumlusu
    yildiray@atlasedu.com