Adres
Tadilat nedeni ile geçici olarak kapalıdır. Ekibimiz Nişantaşı ofisimizde hizmet vermektedir.
İnönü Caddesi Hariciye Konağı Sok. Ozanhan No:9 K.3 Gümüşsuyu / Taksim
Telefon
02122495310
Faks
0212 292 39 28
Mesai Saatleri
Taksim ofisimiz, binamızda yapılacak güçlendirme çalışmaları nedeni ile geçici olarak kapalı olacaktır. Ekibimiz Nişantaşı Ofisimizde hizmet vermeye devam edecektir.Pandemi önlemleri kapsamında ofis çalışma saatlerimiz hafta içi 09:30 - 18:00 olarak düzenlenmiştir. Cumartesi günü 10:00 - 17:00 ve Pazar günü ofislerimiz kapalıdır

İstanbul Taksim - Merkez Ofis Ekibimiz

  • Nazım Özsoylu Nazım Özsoylu Genel Müdür
    nazim@atlasedu.com
  • Rahmi Mesud Yılmaz Rahmi Mesud Yılmaz Direktör
    mesud@atlasedu.com
  • Sinem Kızrak Sinem Kızrak İstanbul Bölge Müdürü
    sinem@atlasedu.com
  • Nedret Yılmaz Nedret Yılmaz Grup Finans Direktörü
    nedret@atlasedu.com
  • Canan Ertürk Canan Ertürk Grup Denetim Direktörü
    erturk@atlasedu.com
  • Yavuz Aydın Yavuz Aydın Şube Müdürü
    yavuz@atlasedu.com
  • Emre Okkay Emre Okkay Eğitim Danışmanı
    emreokkay@atlasedu.com
  • Yağmur Çelikbaş Yağmur Çelikbaş Eğitim Danışmanı
    yagmur@atlasedu.com
  • Salih Keser Salih Keser Muhasebe
    salih@atlasedu.com
  • Nilay İpek Nilay İpek Finans Sorumlusu
    nilay@atlasedu.com
  • İsmail İpek İsmail İpek Tanıtım Sorumlusu
    ismailipek@atlasedu.com
  • Aslı Türkmen Aslı Türkmen İdari Asistan
    asli@atlasedu.com
  • Duygu Köksal Duygu Köksal Uçak Bileti, Rezervasyon
    duygu@atlasedu.com
  • Yıldıray Fison Yıldıray Fison Bilgi İşlem Sorumlusu
    yildiray@atlasedu.com