İngiltere’de üniversite eğitimine ISC Foundation ile başlayın

İngilizce kursları ve üniversite hazırlık programı sunan  International Study Centre, özellikle üniversite hazırlık programı ile çok iddialı. Üniversite hazırlık program direktörü Keith Broomer 28 Ağustos 2009, Cuma günü Atlas Taksim ofisinde sizlerle buluşacak. Görüşmeler Saat 10.00- 12.00 arasında yapılacak. Eğer İngiltere’de üniversite eğitimi almayı planlıyorsanız ve bu dönemde başlamak istiyorsanız hemen randevu almanızı tavsiye ediyoruz.

İlgilenen adaylar aşağıdaki irtibat adres ve telefonlarından randevu alabilir:

 
Havin Berksoy Can

Adres: Mete Cad. 14/3 Taksim / İstanbul  
Tel: 0212 249 53 10  
e-posta:
havin@atlasedu.com  

Program Hakkında :

London International Study Center’in ( ISC) en çok tercih edilme sebebi Üniversite hazırlık konusunda uzman oluşu ve programı başarıyla bitiren öğrencilere tek bir Üniversite seçiminden ziyade programdaki başarı durumu ve not ortalamasına dayanarak birçok farklı Üniversite seçeneğini sunuyor oluşudur. Ayrıca kendini İngiltere'yle kısıtlamak istemeyen öğrenciler içinde ABD de ve Avustralya da anlaşmalı olduğu Üniversitelere geçiş hakkı verişi ve tabi ki tüm bunları oldukça uygun maliyetlere yapabilmeleri, öğrencilerimizi cezbeden en önemli noktalardır.

 

Okul ve programları hakkında  daha detaylı bilgi için Atlas danışmanı Banu Bilgiç ile görüşebilirsiniz. Telefon 0212 249 53 10 dahili 129.

  • Paylaş: