Snt College, İngiltere’nin en popüler sahil şehirlerinden biri olan Bournemouth’da uluslar arası öğrencilere dil eğitimi sunmaktadır. Uygun fiyatları ile dikkat çeken okul, uzun dönem dil eğitimi almak isteyen öğrenciler için çok cazip

Snt College, İngiltere’nin en popüler sahil şehirlerinden biri olan Bournemouth’da uluslar arası öğrencilere dil eğitimi sunmaktadır. Uygun fiyatları ile dikkat çeken okul, uzun dönem dil eğitimi almak isteyen öğrenciler için çok cazip. Snt College yöneticisi Emily Berlanda ile yaptığımız görüşmede bakın neler konuştuk.

 

Öğrenciler neden Snt’yi seçiyorlar ?

 

Snt College Bournemouth’daki British Council onaylı en ekonomik okul olması ayrıca tecrübeli öğretmenler tarafından verilen kaliteli bir eğitim ve şehir merkezinde olması nedeniyle öğrenciler tarafından seçilmektedir.

 

Okulunuzda öğrenci nüfusu ve Türk sayısı nedir ?

 

Mevsime bağlı olarak yıllık öğrenci sayımız 300 – 400 arasında değişmektedir. Öğrencilerin çoğu Brezilya ,Ekvator , Kolombiya , Suudi Arabistan , Türkiye ( okulumuzdaki Türk öğrenci oranı ; % 15 ) , İspanya, Güney Kore ve Özbekistanlı.

 

Okuldaki programlar hakkında bilgi verebilir misin ?

 

Okulumuzda yazma, okuma, konuşma, dinleme konularını içeren başlangıç seviyesinden en yüksek seviyesine genel İngilizce kursu sunulmaktadır. Ayrıca Cambridge sınavlarına hazırlık kursları ( FCE, CAE ve IELTS ) sunulmaktadır.

Eğitim sistemimiz öğrencilerin kendilerini İngilizce konuşarak ifade edebilecekleri konuşma odaklı yaklaşıma dayanmaktadır.

 

Okulunuzun öğrencilerine sundukları fırsatlar nelerdir ?

 

Öğrencilerimize banka hesabi açtırmak, vize uzatma işlemleri , iş bulmalarında ( nereden nasıl işler bulabilecekleri konusunda ) yardımcı olabiliyoruz.

 

Okulumuzda sınırsız internet mevcut,bilgisayar laboratuarı ve multi medya odası.  

 

5 – Okulunuzun Türk öğrenciler için sunduğu promosyonlar mevcut mudur ?

 

2008 yılı için promosyonlarımız :

 

20 ders ( =15 saat ) 1 yıllık genel İngilizce kurs ücretiniz :  £ 1700  = 48 hafta kurs + 4 hafta tatil

 

20 ders ( =15 saat ) 6 aylık genel İngilizce kurs ücretiniz :  £ 1200  = 24 hafta kurs + 4 hafta tatil

 

2009 yılı için promosyonlarımız :

 

20 ders ( =15 saat ) 1 yıllık genel İngilizce kurs ücretiniz :  £ 1900  = 48 hafta kurs + 4 hafta tatil

 

20 ders ( =15 saat ) 6 aylık genel İngilizce kurs ücretiniz :  £ 1200  = 24 hafta kurs + 4 hafta tatil

  • Paylaş: