• Akare Yurtdışı Eğitim Fuarları Başlıyor

Yurtdışında üniversite, master, sertifika, MBA, lise veya dil eğitimi almak isteyenler için düzenlenen dünyanın saygın okullarının katılacağı,  Akare Yurtdışı Eğitim Fuarları 16-22 Mart 2024  İstanbul, Ankara ve İzmir'de katılabileceğiniz fuara 30 farklı ülkeden, 200’e yakın okulun katılımıyla gerçekleşecek bu büyük eğitim organizasyonu sayesinde yurtdışında eğitim görmek isteyenler direkt bilgi almanın rahatlığına ve kayıt yetkilisi ile yüz yüze tanışmanın avantajına sahip olacak.
 
Akare Yurtdışı Eğitim Fuarları, her zaman olduğu gibi farklı kültürlere sahip ülkelerde eğitim görmek isteyenler için büyük bir fırsat. Özellikle Amerika, İngiltere, Avustralya ve Kanada okullarının ağırlıklı olarak bulunacağı fuarda, Avrupa ülkelerinden de üniversite, kolej, sertifika ve dil okulları yer alacak. Yabancı eğitim kurumlarının temsilcileri, fuar boyunca gelecek binlerce kişiye, okul ücretleri, giriş ve başvuru şartları, yurtdışında yaşam koşulları, ülkelerinin eğitim sistemleri hakkında her türlü bilgiyi vererek, çeşitli alanlarda eğitim görmek isteyenlerin bütün soru işaretlerini giderecekler. Fuarda lisans, yüksek lisans, doktora, MBA, lise, dil, sertifika programları ve yaz okullarına kadar bütün yurtdışı eğitim alternatifleri bulunacak.

Fuara ücretsiz katılım sağlamak için Online Davetiye’nizi almayı unutmayın!


Fuar Takvimi:

16-17 Mart saat: 14:00-18:00 İstanbul Kongre Merkezi ICC

18 Mart saat: 15:00-19:00 İstanbul Bostancı Dedeman Otel

20 Mart saat: 15:00-19:00 Ankara Sheraton Otel

22 Mart saat: 15:00-19:00 İzmir Ege Palas Business OtelBütün bunlara ek olarak da okulların sunduğu özel indirim ve burslardan yine bu fuara katılım sağlayan öğrenciler faydalanabilecektir.

Fuarda yurtdışında eğitim ve konaklama, THY Yurtdışı gidiş-dönüş uçak bileti, ücretsiz sınav hakkı ve daha bir çok sürpriz de yine katılımcıları bekliyor olacak.

Fuara ücretsiz katılım sağlamak için Online Davetiye’nizi almayı unutmayın!

  • Paylaş: