• Atlas Yurtdışı Eğitim Ofisinde Lise Görüşmeleri ve Lise Bursları

20 Ağustos 2014 Çarşamba / 16:00 – 18:00 

İngiltere de uluslarası öğrencilere yönelik lise eğitim programlarında lider okullardan biri olan Cambridge Education Group bünyesinde bulunan  CATS Academy Boston, Amerika’nın en iyi lise ödülüne aday gösterildi. Bu önemli başarıyla adını duyuran okul başarılı Türk öğrencilere % 80’e kadar burs verebiliyor

CATS Academy  yetkilisi  Isabelle Bristow İngiltere ve Amerika’da lise eğitimi, burs imkanları, ve kabul şartları hakkında bilgi vermek, öğrenci ve velilerle görüşmek üzere Atlas ofisinde  olacak.

 

Öğrenci Görüşmelerine Katılım, Danışmanlık ve Yerleştirme Hizmetlerimiz Ücretsizdir.

 

Sınırlı sayıda kontenjan için hemen arayıp randevunuzu alın

 

Atlas Taksim Merkez Ofis Adres :
İnönü Cd. Hariciye Konağı Sk. Ozan Han 9/3 Gümüşsuyu Taksim

 

 

Türkiye’de istedikleri liseye yerleşemeyen ya da  uluslararası standartlarda eğitim almak isteyen öğrenciler için Yurtdışı Lise Alternatifleri Atlas Ofislerinde !

İngiltere, Amerika ‘da lise eğitimi alarak  Akademik başarınız doğrultusunda Dünyanın en saygın üniversitelerine girebilir, ideallerinizi  gerçekleştirebilirsiniz.

Atlas Yurtdışı Eğitim olarak öğrencilerimizin akademik geçmişlerine göre tercih edebilecekleri eğitim programına yerleştirmenin yanı sıra vize, konaklama ve seyahat işlemlerini de yapmakta öğrencilere yurtdışı eğitimleri süresince de onlara destek olmaya devam etmekteyiz. Tüm danışmanlık hizmetlerimiz ücretsizdir .

Ücretsiz Danışmanlık Randevunuz için Hemen Arayın.

  • Paylaş: