Macquarie Üniversitesi Yetkilileri 27 Nisan’da Türkiye’de

Atlas Yurtdışı Eğitim Danışmanlığı olarak Macquarie Üniversitesi ve Avustralya Konsolosluk yetkililerini sizler için bir araya getiriyoruz. 27 Nisan 2009, Pazartesi saat 18.30’da Taksim , Lares Park Hotel’de yapılacak olan seminere giriş ücretsiz olacaktır.

 

Lisansüstü eğitim alanında büyük başarılara sahip olan Macquarie University, Macquarie Graduate School of Management bölümüyle denizaşırı 11 üniversite arasından “En İyi Business Schools" seçilerek adını duyurmuştur.

 

Dünya sıralamalarında birçok üniversitenin yer aldığı Avustralya’da yaşam maliyetlerinin de ekonomik olması, ayrıca öğrencilerin part-time çalışma izni alabilmeleri en büyük artılardır. Yurtdışında eğitim almayı planlayan tüm öğrencilerimizi seminere bekliyoruz.

 

 

Seminer Yeri Adres Bilgileri :

 

Lares Park Hotel  

Topçu Caddesi, No:23

Taksim, İstanbu

 

Seminer Zamanı: 27 Nisan 2009, Perşembe, Saat 18.30

 

 

Seminere katılacak öğrencilerin mutlaka randevu almalarını tavsiye ediyoruz.

 

 

Taksim Ofis Bilgi ve randevu için:

 

Havin Berksoy Can

Adres:  Mete Cad. 14/3 Taksim/İstanbul (AKM yanı)

Tel:       (0212) 249 53 10

 

 

Şaşkınbakkal Ofis Bilgi ve randevu için:

 

Serpil Uzun

Adres: Suadiye Mah. Bağdat Cad. Saffet Apt. No: 369 D:5 Kadıköy
Tel:    (0216) 411 11 55

 

Macquarie Üniversitesi hakkında

Uluslararası tanınırlığa sahip olan Macquarie University eğitim ve araştırma kalitesi ile Avustralya’da büyük bir üne sahiptir. Çok güzel park alanları üzerine kurulu olan üniversite en hızlı büyüyen deniz aşırı üniversiteler arasında yer almaktadır. Ayrıca OECD tarafından "uluslararası öğrenciler için en iyi pratik yapma müfredatına sahip olan üniversite" olarak seçilmiştir.

Macquarie University, Avustralya’da araştırma alanlarında, Avustralya Araştırma Konseyi tarafından en iyi 5. üniversite olarak seçilmiştir. Bilim tabanlı yüksek teknoloji alanında 11 ulusal araştırma merkezine sahiptir.


Teknoloji destekli öğrenimde en iyi pratik yapılabilen okul olarak seçilen Macquarie University, diğer enstitülerden farklı olarak e-learning projelerine ve %65 oranında doctora seviyesinde öğretim elemanına sahiptir. Bu oran Avustralya ortalamasının üstündedir.

1964 yılında Sydney de kurulan üniversite, kurulduğu günden  bugüne dek araştırmacı ve yenilikçi kimliğini korumaktadır. Birçok alanda eğitim veren okulda öğrenim görebileceğiniz alanlar aşağıda sıralanmıştır.

 Accounting
 Anthropology
 Asian Studies
 Biology(General)
 Business Admin. & Mngmt.
 Business Studies Grad Level
 Chemistry
 Comm. (Radio, TV, & Film)
 Comm. Science & Disorders
 Communications
 Computer Science
 Economics
 Education
 Engineering (Computer)
 Environmental Management
 Environmental Studies
 Finance
 Fourth World Studies
 Geology
 Humanities
 Interdisciplinary
 International Relations
 Legal Studies
 Liberal Arts
 Linguistics
 Marine Science
 Marketing, Ad., & PR
 Philosophy
 Physics
 Political Science/Politics
 Psychology
 Social Sciences
 Sociology
 Statistics
 Women s StudiesKonuyla ilgili bilgi almak için Murat Seyfi ile irtibata geçebilirsiniz. murat.seyfl@atlasedu.com veya 0212 249 53 10 dahili 118

  • Paylaş: