• ILAC (Internatıonal Language Academy of Canada)

UNESCO’ya göre dünyanın en güvenli ve yaşanabilir şehirlerinden Toronto ve Vancouver’da kampüsleri bulunan, uluslararası kuruluşlarca birçok ödüle layık görülmüş olan ILAC 70’den fazla farklı ülkeden gelen öğrencilerine Kanada’nın en iyi dil eğitimi imkanlarından birini sunmaktadır.

Toronto; 4 milyonu aşkın nüfusuyla Kanada’nın en büyük ve en gelişmiş şehirlerinden biri olan Toronto, UNESCO tarafından dünyada yaşanacak en iyi şehir seçilmiştir. Toronto’daki ILAC kampüsü şehrin tam merkezinde yer almaktadır ve ulaşım imkanları bakımından çok avantajlıdır. ILAC öğrencileri Kanada’nın en büyük kütüphanesi ve İngilizce araştırma merkezi imkanlarından ücretsiz yararlanma hakkına sahiptirler. ILAC kampüsü, Toronto Üniversitesi, sahil bölgesi ve diğer turistik yerleşim bölgelerine yürüyüş mesafesindedir.

Toronto kampüsü 50 sınıf ve 100 bilgisayara sahip olmasının yanı sıra kampüs içi sosyal imkanlarıyla da öğrenciler açısından oldukça iyi imkanlara sahiptir.

Vancouver; Pasifik Okyanusu ve Rocky Dağları ile çevrelenmiş Vancouver doğa harikası bir kenttir. 180’den fazla halka açık park bulunan Vancouver ılıman iklimiyle de Kanada’nın yaşanabilecek en ideal şehirlerinden biridir. Vancouver’daki ILAC kampüsü şehir merkezinde yer almakta olup dil laboratuarı ve internet kullanım imkanlarıyla öğrenciler açısından oldukça cazip imkanlara sahiptir.

Kanada’nın en ünlü kayak merkezi Whistler’a 2 saat mesafede yer alan kampüste 30 sınıf ve modern tesislerin yanı sıra 60 adet bilgisayar öğrencilerin kullanımı için mevcut haldedir.

ILAC öğrenci tercihlerine göre uyarlanabilir eğitim müfredatı, 10 – 12 kişilik sınıfları, güçlü teknolojik imkanları, kaliteli eğitim kadrosu ve dikkat çekici referanslarıyla Kanada’da eğitim alınabilecek en ideal dil okullarından biri. Dünyanın en yaşanılabilir kentlerinde dil eğitimi alma imkanı da okulun son derece cazip bir diğer avantajı.

ILAC Toronto veya Vancouver’a Aralık sonuna kadar kayıt olun 20 hafta fiyatına 24 hafta dil eğitimi fırsatını yakalayın.

ILAC okullarına 31 Aralık 2012’ye kadar Atlas aracılığıyla kayıt olan öğrenciler indirimli fiyatlardan faydalanabilirler.

İndirimli Eğitim Ücretleri

30 Ders 4 Hafta : C$920 38 Ders 4 Hafta : C$1,060
30 Ders 12 Hafta : C$2,760 38 Ders 12 hafta : C$3,180
30 Ders 24 Hafta : C$4,600 38 Ders 24 Hafta : C$5,300
30 Ders 36 Hafta : C$6,820 38 Ders 36 Hafta : C$7,760


Detaylı bilgi için size en yakın ATLAS ofisine gelebilir veya bilgi istek formu doldurabilirsiniz.

 

  • Paylaş: