• Lal
  • Lal
  • Lal

LAL , dünya çapında 14 farklı dil okulunda, 30 yılı aşkın süredir , tecrübeli eğitmenleriyle dil eğitimi veren oldukça köklü bir kurumdur. Başlangıç seviyesinden ileri seviyeye kadar, her seviyede ve türde sundukları dil eğitim programları, herkes için uygun seçenekler vardır.

LAL İngiltere’de öğrencilere 2 farklı şehirde eğitim alma şansı sunuyor. İster güneybatıdaki, ılıman Torbay’i, ister hareketli ve 24 saat canlı şehir Londra'yı seçebilirsiniz.

Londra ; Londra LAL dil okulu modern,yenilenmiş bir binada eğitim vermektedir.Bulunduğu yer Richmond-upon Thames’e bağlı Twickenham bölgesidir ve  Twickenham standyumuna yürüme mesafesindedir. Çevrede birçok café,restaurant,eczane,banka ve  mağazalar bulunmaktadır. Max 250 öğrenci kapasitesiyle orta büyüklükte bir okuldur. Okuldaki imkanlardan bazıları; ücretsiz wireless internet,kütüphane,cafeterya,bilgisayar odası,dil laboratuarı,dinlenme alanı…Okulun aynı binasında özel banyo seçeneği sunan yurt konaklaması mevcuttur. Böylece isteyen öğrenci ders çıkışı bir üst kattaki odasında konaklama şansına sahiptir.

Torbay; Torbay geleneksel bir İngiliz sahil tatil şehridir. Güneybatı İngiltere’de yer alan ve İngiliz rivierası olarak da bilinen seçkin bir şehirdir ve yaklaşık 130,000 nüfusa sahiptir. Şehir ortalama yılda 1,5 milyon turist almaktadır. Konumu itibari ile en güneyde yer alması sebebiyle de ingiltere’nin en ılıman iklimine sahip şehridir ve çok güzel tropikal bahçelere ev sahipliği yapmaktadır. Şehrin en gözalıcı özelliğinden biri de limanda yer alan lüks yatların oluşturduğu görüntüdür. 1984’de kurulmuş olan LAL Torbay 31 sınıf ve 750 öğrenci kapasitesiyle oldukça büyük bir okuldur. Okul oldukça güzel bir yerde ve öğrencilerin oturup güneşin tadını çıkarabilecekleri oldukça geniş bir bahçeye sahiptir.

 

Video;

LAL Torbay;

http://www.youtube.com/watch?v=Ghfoel9pCOE&list=PLE0C38888E2C8A91B&index=3

  • Paylaş: