• Oxford Brookes Üniversitesi Öğrenci Görüşmeleri

Oxford Brookes Üniversitesi ile İngiltere’de Eğitim ve Kariyer Sohbetleri

 

Bu Hafta Yurtdışı Eğitim ve Kariyer Sohbetlerimiz kapsamında İngiltere’nin en iyilerinden Oxford Brookes Üniversitesini ağırlıyoruz

 

Konuşmacılar

 

Çağla Narter – Uzman Eğitim Danışmanı

Lucy Norris -  Uluslararası Öğrenci Kabul Yetkilisi

 

Tarih & Saat

27 Mayıs Perşembe,  18:00

 

Webinar Kaydınız ve Katılım Davetiniz için aşağıdaki linki tıklayabilirsiniz.

Webinar katılımı ücretsizdir. Sınırlı sayıda kontenjan için hemen kayıt olun

 

http://atlasedu.com/seminer/

 

 

QS Dünya sıralamasında,  50 yaşın altındaki en iyi 50 üniversite sıralamasında, Guardian sıralamasında İngiltere’nin en iyi 50 üniversitesi arasında yer alan, Mezunların ilk 6 ay içinde iş bulma oranı %95 olan,  1.sınıf eğitim ve araştırma imkanlarına sahip Oxford Brookes  Üniversitesi İngiltere’ninsaygın ve köklü üniversitelerinden biridir.

 

Oxford Brookes Universitesi Uluslararası Öğrenci Kabul Yetkilisi Lucy Norris  ile İngiltere’de  Eğitim ve yaşam, programlar, kabul şartları ve burs imkanları eğitim sonrası kariyer imkanları hakkında konuşuyoruz. Yurtdışında, saygın bir üniversitede eğitim almak isteyen ve geleceğine yatırım yapmak isteyen öğrencilerimizin bu önemli buluşmayı kaçırmamalarını tavsiye ediyoruz.

 

 

Atlas Yurtdışı Eğitim Danışmanlığı Oxford Brookes Üniversitesinin Türkiye temsilcisidir.Öğrencilerimizin bütün başvuru ve yerleştirme işlemleri Atlas ofislerinde ücretsiz olarak yürütülmektedir.

 

 

Görüşmelere katılım, yerleştirme ve danışmanlık hizmetlerimiz ücretsizdir.

 

Ofilserimiz

Online Danışmanlık Platformu

Bilgi İstek Formu

  • Paylaş: