• South Thames College London

Devlet koleji olmasından dolayı İngilizce eğitimi için bile giden öğrencilerin Tier 4 genel vizesi kapsamında haftada 10 saat çalışma izinleri vardır.

Alex Jones’tan okulu  ile ilgili bilgileri aldık!

  • Neden öğrenciler STCL seçmeli?

Öğrenciler bizi seçmeli çünkü biz yabancı öğrencilerimiz için ingilizce eğitimi sunuyoruz bunun yanında da akademik programlarımızda mevcuttur Ingiliz öğrencilerimiz için Okulumuz kaliteli ve erişilebilir maliyetlerdedir.

  • Yüksek ve düşük sezonda okulunuzda kaç öğrenci eğitim almaktadır? Türk öğrenciniz var mı;? var ise yüzde kaçlık dilimi oluşturmaktadır?

Okulumuzda 1000 den fazla öğrenci eğitim almaktadır. Bir çok ülkeden öğrencilerimiz bulunmaktadır; Kolombiya, Çin, Brezilya,Hindistan, Peru, Kore, ve Avrupalı öğrencilerdir. Şu an için çok fazla türk öğrencimiz yoktur.

 

  • Bize programlarınız ve eğitim sisteminiz ile ilgili bilgi verebilir misiniz?

Buyuk bir ingilizce eğitim programımız vardır, başlangıç seviyesinde öğrenciler hariç. Genel Ingilizce, Is ingilizcesi, academik ingilizce,  sınav hazırlık IELTS gibi programların eğitimini vermekteyiz. Ingilizce kursunun buyuk bir kısmını 3 er aylık periyotlar şeklinde vermekteyiz. Başlangıç ve bitiş tarihleri vardır. Ayrıca yaz döneminde gelmek isteyen öğrenciler için ise yaz programlarımızda mevcuttur.

 

  • Öğrencileriniz için ne gibi servisler sunmaktasınız?

Öğrencilerimize okula başladıkları ilk günden, bitirecekleri son güne kadar tek tek ilgili ve yüksek kalitede servis sunmaya çalışıyoruz. Öğrencilerimiz için konaklama, havaalanından transfer edilmeleri, öğrenciler isterlerse vizeleri ile ilgili yardim gibi servisler sunmaktayız.

 

  • Bize okulunuzun bulunduğu şehir ve ülke ile ilgili olarak bilgi verebilir misiniz?

 

South Thames College Londra şehrine kolay ulaşabileceğiniz bir lokasyondadır ve buralarda uygun konaklama bulmak çok olasıdır. Londra şehrinde yasamak öğrencilere kültürel, sosyal, is, moda, tarih ulaşabilecekleri en yakin mesafededir.

 

  • Bize okulunuz ile ilgili bilgi verebilir misiniz?

South Thames College olarak Wandsworth kampüsü için yaklaşık £100 milyonluk yatırımımız vardır. Sınıflarımızı ve okulumuzu modern, elektronik tahtalar, spor salonları, ücretsiz internet erişimi ve 3 kafesi bulunan bir okul haline getirdik.

 

Daha detaylı bilgi için Atlas ofisleriyle iletişime geçebilir veya Bilgi İstek Formu doldurabilirsiniz.

  • Paylaş: