• Amerika'da %75'e Varan Burslu Eğitim Fırsatları

The Learning House’un temsil ettiği aşağıdaki okullarımız için 25 Nisan Perşembe günü saat 14:00-17:00 arasında Okul temsilcimiz ile yüz yüze görüşmeler gerçekleştirilecektir. %75’ e varan burs imkanları, okulların başvuru koşulları ve dönemleri hakkında yüz yüze bilgi almak için tüm öğrencilerimizi İZMİR ofisimize bekleriz. Görüşme, Türkçe, İngilizce ve Rusça dillerinde yapılacaktır. Detaylar ve randevu için 0232 441 97 55 numarasından bizlere ulaşabilirsiniz.

Point Park University


1933 yılında Pitsburg kentinde kurulmuş Amerika’nın köklü Üniversitelerinden biridir. 2018 yılında yapılan religional Universities in the North sıralamasında 110. Sıradadır. Özellikle computer science gibi alanlarda öne çıkan üniversitenin mühendislik diplomalarında ABET business diplomalarında IACBE akreditasyonları bulunmaktadır ve Google ve Apple’ında içlerinde bulunduğu 1600 Şirket ile anlaşmaları mevcuttur. Okulun STEM ve OPT akreditasyonları da mevcuttur ve mezuniyetten sonra öğrenciler çalışma iznine başvuru yapabilmektedir.

Virginia Wesleyan University


1961 yılında Virginia Beach’ta kurulan üniversitenin en dikkat çeken yönü DUKE, Old Dominion gibi okullar ile olan partnerlik anlaşmaları sayesinde çift diploma verebilmesidir. Özellikle mühendislik fakültesinde güçlü olan okul religional Universities in the North sıralamasında 8. Sıradadır.

West Virginia State University


1891 Yılında kurulmuş olan Üniversite özellikle science alanlarında güçlü olup The Higher learning commission akreditasyonuna sahip bir devlet okuludur. Okulun STEM akreditasyonu sayesinde mezuniyetinden sonra öğrenciler çalışma iznine başvuru yapabilmektedirler.

Concordia University – ST Paul


1893 yılında kurulmuş olan Üniversite özellikle business ve science alanlarında güçlü olup  The Higher learning commission akreditasyonuna sahip bir devlet okuludur. Midest University by US News and World report’ta 100. Sırada yer alan okul STEM ve OPT akreditasyonları sayesinde mezuniyet sonrası öğrencilere çalışma imkanı sağlamaktadır. Üniversitenin 500’den fazla şirket ile de anlaşması bulunmaktadır.

Alvernia University


1958 yılında kurulan üniversite philadelphia’da bulunmaktadır. Özellikle business alanlarında güçlü olan üniversite’de öğrenciler pek çok alanda eğitim alabilmektedir. The Higher learning commission ve middle state commission akreditasyonuna sahip bir okul olmasının yanında best religional Universities listesinde de yer almaktadır. Okul sahip olduğu STEM ve OPT akreditasyonları sayesinde öğrenciler mezuniyetlerinden sonra çalışma iznine başvuru yapabilmektedirler.

Rivier University


1933 yılında Boston’a 1 saat mesafedeki New Hampshire da kurulan okul özellikle business fakültesi ile öne çıkmaktadır. 44 bina ve sosyal tesisten oluşan okul geniş bir kampüs alanına sahip olup 200 den fazla mezunu OPT izinleri saysinde 21 eyalette farklı pozisyonlarda çalışmaktadır. Okulun aynı zamanda STEM akreditasyonu da bulunmaktadır ve öğrenciler mezuniyetlerinin ardından çalışma izinlerine başvuru yapabilmektedir.

  • Paylaş: