• De Broc School of Business / Bloomsbury


De Broc School of Business Londra’nın merkezinde, Bloomsbury’de yer almaktadır ve öğrencilerine yüzyılı aşkın bir eğitim tecrübesi ile eğitim sunar. İşletme ile ilgili 4 farklı lisans ve 4 farklı lisansüstü programı mevcuttur. Okuldan mezun öğrencilerin iş bulma oranı %97 gibi yüksek bir değere sahiptir.

Okul İngiltere’nin etkili okullarından birisi olan University of Law’un kampüsü içerisinde bulunur ve öğrenciler bu okulun imkânlarından yararlanabilir. Okul kampüsünün bütün imkanları öğrencilere açıktır ve kendi okul danışmanlarının yanı sıra University of Law’un kariyer danışmanlarından da yararlanabilirler.

Öğrenciler, eğer okulun giriş kriterlerini yerine getirebilecek akademik yeterliliğe sahip ise, hazırlık senesi okumak zorunda değildirler. Lisans programları hazırlık senesi okunduğu taktirde programlar 4 yıl sürer, ama eğer hazırlık okunmazsa programların süresi 3 yıldır. 

Yüksek Lisans Programına Giriş Koşulları:

İngiltere’de 2.2’ye eş değer bir diploma notu ve IELTS’ten her banttan en az 6 olmak şartıyla toplamda 6,5 skoru, programlara kabul için yeterli görülmektedir. Ayrıca bu standardın dışında yeterli iş tecrübesi göz önünde bulundurularak daha düşük not ortalamalarıyla giriş sağlanabilir. 


Lisans Programları:

  1. 1- İşletme ve Finans
  2. 2- İşletme ve İnsan Kaynakları Yönetimi
  3. 3- İşletme ve Pazarlama
  4. 4- İşletme Yönetimi

Yüksek Lisans Programları:

  1. 1- Kurumsal Finans Yönetimi
  2. 2- Uluslararası İnsan Kaynakları Yönetimi
  3. 3- Uluslararası Pazarlama
  4. 4- Stratejik İşletme Yönetimi


BURS İMKANI

İngiltere’de ender rastlanan bir durum olmasına rağmen okul 2016 yılı için yurtdışından gelen öğrencilere £3,000 burs imkanı tanınmaktadır. Burs alındıktan sonra okulun ücreti £8950’a düşmektedir.  


De Broc School of Business hakkında detaylı bilgi için size en yakın ATLAS ofisine gelebilir veya bilgi istek formu doldurabilirsiniz.

  • Paylaş: