• Global English Centre Malezya'da Dil Eğitimi

Malezya’da benzersiz bir dil eğitimi almak için Global English Centre’de pek çok alternatif mevcut. 

Başlangıç seviyesinden ileri seviyeye kadar tüm akademik düzeylere uyum sağlayacak şekilde tasarlanmış kursların yanında, belirli sayıda küçük gruplara ayrılmış sınıfları ile öğrencilere bireysel olarak ilgilenilme olanağı sağlamaktadır. 

İlgili ve bilgili kadrosuyla kendinizi evinizde hissedeceğiniz samimi bir öğrenme ortamını sizlere sunarken aynı zamanda merkezi konumu ile ulaşım kolaylığı sağlamaktadır. 

Her yaş grubuna hitap eden kurslarıyla 3-12 yaş arası Çocuklar İçin İngilizce Programının yanı sıra yetişkin sınıflarında Genel İngilizce ile IELTS ve TOEFL sınıflarında ders almak da mümkündür. 

Dünyanın dört bir yanından gelen öğrencilerle aynı sınıfta eğitim alırken, farklı konaklama opsiyonlarını seçerek deneyiminizi daha rahat ve keyifli hale getirmeniz mümkün.

Malezya kültürünü yakından deneyimleyebileceğiniz ailelerin yanında konaklarken aynı zamanda pratik yapabileceksiniz. Bunun yanı sıra çok merkezi konumlarda bulunan otellerde konaklama tercihi yapmanız da mümkün. 

Öğrencilerine sunduğu en farklı konaklama sistemi, ana dili İngilizce olan öğretmenleriniz ile birlikte konaklayabilmek! Dersten arta kalan zamanlarda İngilizce pratiği yapmak için en eşsiz fırsatı sizlere sağlıyor.

Bu genç, dinamik ve destekleyici ortamda sizin için özel hale getirilen öğrenme sistemiyle hedeflerinize ulaşırken unutulmaz bir deneyim yaşayacaksınız.

 En İyi Özel Eğitim Kurumu kategorisinde %98 oranında olumlu geri dönüşüyle kurulduğundan bu yana 5 yıldız derecelendirmesine layık görülen Global English Centre kendini alanında lider olarak tanımlamaktadır. Aynı zamanda uluslararası öğrencilere on iki aya kadar vize verme lisansı ve yetkisine de sahiptir. 

Tropikal iklimi ve benzersiz doğal güzelliklerinin yanında modern şehirlerle dolu renkli bir ülke olan Malezya’da dil eğitimi almak ve unutulmaz anılar biriktirmek istiyorsan sen de ofislerimizi arayarak daha detaylı bilgiye ulaşabilirsin.

  • Paylaş: