Warwick Üniversitesi Manufacturing Group yetkilisi Atlas’ta öğrencilerle görüşecek

Warwick Üniversitesi eğitim ve araştırmada İngiltere’nin en iyi 5 üniversitesinden biri olarak kabul ediliyor. 120’nin üzerinde ülkeden 4 bin uluslararası öğrenci burada öğrenim görüyor. Okulun kampusu İngiltere’nin kalbinde bulunuyor. Warwick Master öğrencilerinin yüzde 90’ı master bitiminde direkt iş hayatına başlayabiliyor. Warwick Manufacturing Group’da görev yapan 400’den fazla akademisyen ve öğretim görevlisi endüstri ve işletme tecrübesine sahip. Bu, üniversitenin programlarının yenilikçi ve endüstri ile yakından ilişkili olmasını sağlıyor.

Türk öğrencilere 3 bin sterlin değerinde burs
Warwick Universitesi, bölümlerinden birine kayıt yaptıran her Türk öğrenciye 3 bin sterlin değerinde burs sağlıyor. Başvuru sahiplerinin  şu anda her hangi bir üniversite’de Yüksek lisans programlarına kayıtlı olmamaları ve Warwick Üniversitesine kabul edilmiş olmaları gerekiyor. Burs imkanı otomatik olarak Warwick Üniversitesi’ne kaydolan tüm Türk öğrenci adaylarına Warwick Manufacturing Group tarafından sağlanacak. Bu nedenle ayrı bir başvuru gerekmiyor.

Okulun yetkilisi 12 Kasım’da Atlas’ta
Warwick Üniversitesi, Manufacturing Group’dan Dr. Ahmet Er, 12 Kasım günü 10.00-14.00 saatleri arasında programlar ve kabul şartları hakkında bilgi vermek, öğrencilerle görüşmek ve öğrencilerin başvuru belgelerini değerlendirmek üzere Taksim Atlas’ın ofisinde olacak. 

Warwick Üniversitesi’nde hangi programlar var
- Digital  Manufacturing Management- Dijital Üretim Yönetimi
- Electronic Business Management - Elektronik İşletme Yönetimi
- Engineering Business Management - İşletme Yönetimi Mühendisliği
- Management for Business Excellence - Girişim Uzmanlığı Yönetimi
- International Technology Management  - Uluslararası Teknoloji Yönetimi
- Manufacturing System Engineering - Üretim Sistemleri Mühendisliği
- Process Technology & Business Management - Süreç Teknolojisi & İşletme Yönetimi
- Programme & Project Management - Program & Proje Yönetimi
- Supply Engineering & Logistics - Lojistik & Tedarik Zinciri

  • Paylaş: