Eurocentre Cape Town’da İngilizce programına katılan Rabia Doğan, bizlerle deneyimlerini paylaştı.Eurocentres’ın Cape Town’un en modern ve en güzel yerinde olduğunu söyleyen Doğan, Eurocentres öğretmenlerinin çok arkadaşça oldukları

Eurocentre Cape Town’da yarı yoğun İngilizce programına katılan öğrencimiz Rabia Doğan, okul, konaklama ve Cape Town ile ilgili gözlemlerini aktardı.

Eurocentres’ın Cape Town’un en modern ve en güzel yerinde olduğunu söyleyen Doğan, Eurocentres öğretmenlerinin çok arkadaşça olduklarını, öğrencileri teşvik edip, derse kesinlikle katılmalarını sağladıklarını belirtiyor.

Okulun bulunduğu bölgenin restoranlara, müzelere ve alışveriş yapabileceğiniz mağazalara çok yakın olduğunu söyleyen Doğan: ”Cape Town mükemmel bir şehir, zengin doğa ve kültürel güzelliklere sahip. Hem eğitim alıp hem de Cape Town’un geleneksel yemeklerinin tadına varmaktan hoşlanacaksınız” diyor.

Doğan, Cape Town’da unutamayacağı birçok arkadaşlık edinmiş. Yanında kaldığı aileden ise çok memnun: “Tam istediğim gibi çok yardım severler. Tek sorun yemekleri çok acı ve baharatlı ama alıştım sayılır. Cape Town’da yaşayan insanlar çok sıcakkanlı.”

  • Paylaş: