Yurtdışı eğitim için Queensland Üniversitesi, pek çok üstün ödüller almış olan öğretim üyeleri ile uluslararası düzeyde ünlü, dünya çapında en gelişmiş olanakları, harikulade kampüs ortamı ve dünyanın her yerinde tanınan ve aranmakta olan diplomaları ile Avustralya’nın önde gelen eğitim, öğrenim ve araştırma kurumlarından birisidir.

Queensland Universitesi kuruluşunun 30. Yıl dönümü dolayısıyla TESOL ( Teachers of English to Speakers of Other Languages ) programlarına katılmak isteyen ATLAS öğrencilerinden  200 AUD$ değerinde ki başvuru ücretini  almayacaktır. 11 Temmuz 2011 -11 Kasım 2011 tarihleri arasındaki bu promosyonu kaçırmamanızı tavsiye ederiz.

NEDEN UQ YU TERCİH ETMELİYİM?

UQ, İngiltere’nin 2008 Times Higher Education Supplement’ı tarafından dünyadaki en üstün elit 50 üniversitesi olarak sıralanmıştır.

UQ Avustralya’nın en çok ödüllü eğitmenlerinin bulunduğu bir üniversite olup, Avustralya Öğrenim ve Öğretim Konseyinin (ALTC) ödüllerini diğer üniversitelerin hepsinden daha fazla kazanmıştır.

Üç harikulade Güney-Doğu Queensland kampusunda öğrenim gören 120’nin üzerinde ülkeden gelen 8700 uluslar arası öğrenci de dahil 40,700’in üzerinde öğrencisi olan UQ’nun oldukça büyük ve çeşitli bir öğrenci nüfusu vardır.

  • Paylaş: