• Sunderland Üniversitesi Londra Kampüsü

 

Sunderland Üniversitesi Londra Kampusu Canary Wharf'tadır. Avrupa'nın en önemli finansal merkezinin kalbindedir.

Kampüs, lisans ve lisansüstü düzeyde 3000 öğrenciye kadar iş ile ilgili çeşitli programlar sunar. Öğrencilerin en yüksek kalitede eğitim alabilmelerini sağlamak için kampüsteki yeni alt yapıya ve tesislere yaklaşık 4 milyon sterlin yatırım yapılmıştır.

Çalışmalarınızda gelişmeniz için mümkün olan en iyi öğretim, son teknoloji imkanlar, gelişmiş teknoloji ve hayat değiştiren bir öğrencilik deneyimi sunmaya kendimizi tamamıyla adadık.

Endüstri bağlantılarımız ve kampüsümüzün konumu ilham verici bir öğrenme ortamı ve mükemmel imkanlar sunarken öğrencilerin iş dünyasında iş bulmaları için gereken temelleri oluşturur. 

Deneyim, beceriler, özgüven ile dolu olarak mezun olacaksınız ve yüksek kalite öğrenme ortamı ile Londra’nın iş bölgesinin kalbinde kariyer odaklı destekten faydalanacaksınız.

Sunderland Üniversitesi’nin kurslarından birini seçerek iş dünyasında başarılı olmak için gereken becerilerle kendinizi donatın. Sunderland İngiltere'nin kuzeydoğusundaki bir numaralı İş Okulu'na sahiptir ve Guardian Üniversite Rehberi 2012’ye göre Turizm için İngiltere listesinde şu anda 4. sırada yer almaktadır: 

Lisans

BA (Hons) İşletme

BA (Hons) İşletme (ilave)

BA Muhasebe ve Mali Yönetim (ilave)

BSc (Hons) Uluslararası Turizm ve Konaklama Yönetimi

BSc (Hons) Uluslararası Turizm ve Konaklama Yönetimi (ilave)

 

Lisansüstü

MBA

MBA (İlave)

MBA Finans

MBA Pazarlama              

MBA Tedarik Zinciri Yönetimi

MSc  Turizm ve Konaklama

 

İngiltere’nin başkenti ve Avrupa’ya açılan kapısı olarak, Londra dünyaca ünlü bir kültür merkezi, ticari aktiviteleriyle ve tarihi önemiyle ünlü bir şehirdir. Mağazalar, barlar, restoranlar ve meşhur yerleri sadece kısa bir yolculuk uzağınızda ve 2012 Londra Olimpiyatları bizim Londra Kampüsümüze yakın bir yerde gerçekleşecektir.

En heyecanlı, ilginç ve nefes kesici etkinliklere bile öğrenci bütçesiyle ulaşmak mümkündür. Müzelerin çoğu ya ücretsizdir ya da öğrenci indirimi bulunur Londra şehir merkezindeki çoğu etkinlik de caddelerde, meydanlarda ve parklarda gerçekleşir.

Detaylı bilgi için size en yakın ATLAS ofisine gelebilir veya bilgi istek formu doldurabilirsiniz.

  • Paylaş: