Gençler,yetişkinler,iş insanları...Herkese uygun bir yaz okulu programı var.

Yaz, yurtdışı eğitimin de en sıcak olduğu dönem. Bu yıl 7-18 yaş grubu öğrenciler için hem tatil hem eğitim içeren, genç ve yetişkinler için birçok farklı ülkeden katılımcılarla tanışma imkanı veren dil okulu programları da var, iş İngilizcesi veya sertifika programları da. Unutmadan, yaz dönemlerinde okullarda ve uçuşlarda yoğunluk yaşanıyor. Yerinizi ayırtmak için acele edin.

7-18 YAŞ GURUBU ÖĞRENCİLER İÇİN YAZ OKULU PROGRAMLARI

 7-18 yaş gurubu öğrencilere yönelik yaz tatili kurslarının en önemli özelliği eğitim ve tatil amaçlı düzenleniyor olması. Sabah saatlerinde İngilizce eğitimi alan öğrenciler öğleden sonraları kendileri için organize edilen çeşitli gezilere, sosyal, sportif ve kültürel aktivitelere katılır. Bu şekilde, öğrencilerin diğer ülkelerden gelen yaşıtlarıyla kaynaşarak İngilizcelerini geliştirmeleri ve hoşça vakit geçirmeleri amaçlanır. Detaylar için tıklayınız (!!!!!!!!!!!Mayıs e dergi yaz okulları haberine link)

GENÇ VE YETİŞKİN ÖĞRENCİLER İÇİN YAZ DİL EĞİTİM PROGRAMLARI

Genç ve yetişkin öğrenciler yaz süresince standart, yarı yoğun ya da yoğun programlara istedikleri süreyle katılarak hem yaz tatillerini değerlendirebilir hem de İngilizcelerini geliştirebilir. Bu programlara yaz süresince herhangi bir hafta başlamak mümkün. Öğrenciler İngilizce seviyeleri her ne olursa olsun kursa başlamadan önce seviye tespit sınavına alınarak, kendi seviyelerine uygun bir sınıfa yerleştirilir. Yurtdışında bulunmak, öğrencilerin sadece İngilizce seviyelerini geliştirmekle kalmaz, farklı ülkelerden gelen öğrencilerle arkadaşlıklar kurarak farklı kültürler tanımalarını ve vizyonlarının gelişmesini de sağlar. Dil okulları fiyat listesi için tıklayınız (https://www.atlasedu.com/fiyatlisteleri2.php)

İŞ İNGİLİZCESİ YA DA MESLEKİ SERTİFİKA PROGRAMLARI

İngilizcesi orta seviyede olan kişiler yaz süresince İş İngilizcesi veya çeşitli alanlarda sertifika programlarına katılabilir. İş İngilizcesi programları işletme, huluk, bankacılık, mühendislik gibi pek çok farklı alanda sunuluyor. Sertifika programları sizi iş hayatınızda kullanacağınız güncel ve değerli bilgilerle donatır. Kısıtlı zamanınızı en iyi şekilde değerlendirerek, mesleki yönden hedeflerinize ulaşmanızda en iyi çözüm. Bu programların özelliği, içeriklerinin teoriden çok uygulamaya yönelik olması. Ayrıca, birçok okul sertifika programı sonrası bir şirkette staj olanağı sağladığı için kısa bir dönemde kendinizi geliştirip iş yaşamına atılabilir veya kariyerinizde hızla yükselebilirsiniz. Sertifika programları  fiyat listesi için tıklayınız (https://www.atlasedu.com/fiyatlisteleri2.php)

YÖNETİCİLERE, PROFESYONELLERE YA DA İŞ İNSANLARINA EXECUTIVE ENGLISH PROGRAMLARI

"Executive English" programlar, zamanı kısıtlı iş adamlarına ve yöneticilere yönelik hazırlanmış programlardır. Bu programların en önemli özelliği program içeriğinin esnek ve kişinin ihtiyaçlarına göre düzenlenebilir oluşudur. Genellikle kurs kapsamı katılımcıların doldurduğu ihtiyaç analiz formları doğrultusunda belirlenir. Genelde yoğun ders saatlerinden oluşan bu programlarda, haftalık 20 ile 65 saat arası ders alınabilir. Eğitim programı sadece özel derslerden ibaret olabileceği gibi, mevcudu 3 ile 8 arasında değişen grup dersleri ya da özel dersler ve gurup dersleri kombine şekilde olabilir. Özel derslerin içeriği kişinin ihtiyacına göre gramer ya da pratik ağırlıklı veya iş İngilizcesi odaklı (uluslararası yazışmalar ve görüşmeler, ticari pazarlık konuları vs.) olabilir. Executive programlar fiyat listesi için tıklayınız https://www.atlasedu.com/fiyatlisteleri2.php

İNGİLİZCE YETERLİLİK SINAVLARINA HAZIRLIK PROGRAMLARI

Öğrencileri TOEFL, IELTS, GMAT, GRE, SAT, CAE, FCE gibi uluslararası geçerliliğe sahip sınavlara hazırlamak için oluşturulmuş programlardır. Genellikle uzun süreli olmayan bu kurslara katılabilmek için İngilizcenizin yeterli düzeyde olması gerekir. Amaç, İngilizce seviyesini artırmaktan ziyade, öğrencileri sınav yapısına ve test tekniğine yönelik hazırlamaktır. 

ÜNİVERSİTE ÖĞRENCİLERİ İÇİN AKADEMİK YAZ OKULU PROGRAMLARI

İngilizce seviyesi yeterli üniversite öğrencileri University of California Los Angeles-UCLA, London School of Economics, Harvard Üniversitesi gibi dünyanın önde gelen üniversitelerinde yaz süresince yoğun bir eğitim alabilir, lisans programlarına 1 yada 2 derslik kredi transfer edebilir.

  • Paylaş: