SYDNEY Teknoloji Üniversitesi (UTS), sunduğu kaliteli eğitimin yanı sıra uygulamaya verdiği önemle de ün sahibi. Avustralya nın en prestijli okullarından kabul edilen UTS 100 lisans ve 200 yüksek lisans programı sunuyor.

SYDNEY Teknoloji Üniversitesi (UTS), sunduğu kaliteli eğitimin yanı sıra uygulamaya verdiği önemle de ün sahibi. Avustralya nın en prestijli okullarından kabul edilen UTS 100 lisans ve 200 yüksek lisans programı sunuyor. 12 fakültesi olan üniversitenin ayrıca çeşitli İngilizce programları, mesleki eğitimin verildiği TAFE okulu ve lisans eğitimine hazırlık programları bulunuyor.

 

Endüstriyle sahip olduğu yakın ilişkiler ve sunduğu zorunlu staj içeren mühendislik, IT; işletme üniversite ve mastır programlarına sahip olması sebebiyle çok iyi bir eğitimin yanı sıra uygulamaya da çok fazla önem veren, şehir merkezinde çok saygın bir okuldur. Üniversite, iş idaresi ve teknolojideki gelişmeleri takip etmekte essiz bir üne sahiptir, bunu da endüstri, iş idaresi ve profesyonellerin konuları şekillendirme ve değerlendirmekteki katkılarını inceleyerek yapmaktadır. Bunun sonucunda da UTS sürekli olarak ulusal düzeyde mezunları en çok is bulanlar sıralamasında en yukarılarda yer almayı başarmıştır.100 lisans ve 200 lisansüstü program sunulmaktadır ve birçok konuda double degree yapmak mümkündür. Ayrıca bünyesinde TAFE, İngilizce ve Üniversiteye hazırlık eğitimi veren Insearch okulunu da barındırmaktadır.

 

UTS’e Bağlı Fakülteler

§  İşletme Fakültesi

§  Tasarım Fakültesi

§  Mimarlık ve İnşaat

§  Eğitim Fakültesi

§  Mühendislik Fakültesi

§  Sosyal Bilimler Fakültesi

§  Hukuk Fakültesi

§  Hemşirelik, Bakım ve sağlık Fakültesi

§  Fen Bilimleri Fakültesi

§  Uluslararası Eğitim Fakültesi

§  Sürdürülebilinir Gelecek Fakültesi

 

Web Sitesi:www.uts.edu.au

Üniversitenin İngilizce ve TAFE Okulu Insearch İngilizce, Sertifika, Diploma ve Üniversiteye hazırlık programları sunmaktadır. www.insearch.edu.au

Sunduğu Programlar

§  İngilizce; Direkt giriş programı, Akademik İngilizce, Genel İngilizce, IELTS ve Lise hazırlık programları

§  UTS’de lisans eğitimine hazırlık programları

§  İşletme

§  İletişim

§  Tasarım

§  Mimari

§  IT

§  Fen Bilimleri

§  Mühendislik

§  Matematik

§  Hemşirelik

§  İnşaat

 

Web Sitesi:www.insearch.edu.au/home

Yıllık öğrenim ücretleri:

  • TAFE Sertifika ve Diploma Programları için 9.000–10.500 AUD$
  • Üniversite eğitimi için 14900-20000AUD
  • Yüksek Lisans için 14200–22800 AUD

İngilizce eğitimi: haftalık olarak 350 AUD

  • Paylaş: