• Bournemouth Üniversitesinden Öğrencilere Özel Webinar

İngiltere’nin köklü üniversitelerinden Bournemouth, öğrencilere harika bir yenilik. Bournemouth Üniversitesi düzenli olarak aday ve hali hazırda kayıt olmuş uluslararası öğrencilerine uyum süreçlerini kolaylaştıracak ve oldukça geniş kapsamlı konularda online seminerler sunuyor. 

Seminer konularından bahsetmek gerekirse, İngiltere’ye giderken neler götürmeli, ingiltere’de alışveriş, sosyal yaşam, konaklamalar, ulaşım, ders işleyişleri, burslar ve tanışma toplantıları gibi altın değerinde konular mevcut. 

Web ortamında yapılan bu seminerlerin adı webinar olarak geçmekte ve mesafeleri ortadan kaldırmak adına yapılmış en büyük buluşlardan birisi. Bu seminerlerde sunumu yapan okul temsilcisine ilgili konuda sorular sorabilme ve daha sonrasında sunumu baştan izleyebilme gibi özellikler sayesinde doyurucu ve net bilgiler elde etmek mümkün.

Webinar takvimi ve geçmiş sunumlar için Webinars for international students sayfasını ziyaret edebilirsiniz. Ayrıca sormak istediğiniz sorular olursa da webinars@bournemouth.ac.uk adresine mail gönderebilirsiniz.

  • Paylaş: