• İngiltere'de Üniversiteye Girişin En Hızlı Yolu

Ocak 2019’da Foundation (üniversite hazırlık) programınıza başlayarak Eylül 2019’de üniversite eğitiminize devam edebilirsiniz.

İngilizce seviyenize göre 2 ya da 3 dönem foundation eğitimi almanız mümkün. 2 dönemlik foundation programınına ister “Short Term Study Visa” ile ister Tier 4 General Student Visa ile katılabilirsiniz.

Hayaliniz İngiltere'de üniversite okumak ancak nereden başlayacağınızı bilmiyorsanız, İngiltere’nın en yenlikçi ve modern okullarından biri olan CATS College Londra, Cambridge ve Canterbury kampüslerinde sunduğu, Foundation, A Level, IB programları ile en iyi İngiliz üniversitelerine geçiş imkanı sağlıyor. Uluslararası öğrenci çeşitliliğinin en yüksek olduğu ve buna bağlı olarak en verimli eğitim imkanı sunan okullardan biri olan CATS College okul yurtlarında ya da aile yanında barınma imkanı ile öğrencilerine komple bir çözüm sağlıyor.
Cats College hakkında daha detaylı bilgi almak için ofislerimizi ziyaret edebilir veya bilgi istek formu doldurabilirsiniz. Paylaş:
Yazdır