• Trinity College ile Öğrenci Görüşmelerine Davetlisiniz

Dünya’nın en iyi üniversitelerinden Trinity College Dublin ile Öğrenci Görüşmelerine Davetlisiniz !

İrlanda’da  Eğitim ile Hayatınızı Değiştirin

Dünyanın en başarılı 100 Üniversitesi sıralamasında yer alan Trinity College’a katılarak siz de; Avrupa Birliği içinde anadili İngilizce olan ‘’TEK’’ ülke olarak kalacak, göçmenliği güçlüce destekleyen, muhteşem şehirleri, eşi benzeri olmayan doğal güzellikleri, kendine has kültürü ve cana yakın insanlarıyla öne çıkan ve her yıl dünyanın her bölgesinden gelen binlerce öğrenciye kucak açan İrlanda’da eğitiminizi alın. Eğitiminiz esnasında haftada 20 saat, okul tatillerinde ve mezun olduktan sonra alabileceğiniz çalışma vizesiyle haftada 40 saat çalışma izni ile kariyerinize uluslararası tecrübeler ekleme fırsatını kaçırmayın.

Trinity College Dünyanın en iyi 100 üniversitesi arasında

Dünya sıralamasında ilk 100’de yer alan, 1.sınıf eğitim, araştırma ve staj imkanlarına sahip, Sadece İrlanda’nın değil Avrupa’nın da en seçkin, en köklü üniversitelerinden olan Dublin Üniversitesi Trinity College’den gelen Antonio De Linares tarafından Sadece üniversite hakkında değil ayrıca İrlanda’da Eğitim ve yaşam, programlar, kabul şartları ve burs imkanları da dahil olmak üzere öğrenmek isteyeceğiniz bilgileri vermek ve sorularınızı cevaplamak üzere yetkili, Türk öğrencilerle buluşuyor. 

Tarih : 12 Mart Perşembe günü  17:00

Yer : Taksim Nippon Otel

Görüşmelere katılacak öğrencilerimizin aşağıdaki telefon numaralarından randevu almaları gerekmektedir. Görüşmelere katılım, yerleştirme ve danışmanlık hizmetlerimiz tamamı ÜCRETSİZDİR.

Bilgi ve randevu için:

Aslı Türkmen

Tel: (0212) 249 53 10

E-mail: asli@atlasedu.com


TRINITY COLLEGE’da Okuyabileceğiniz Bölümler :

Mühendislik ve Fen Bilimleri

Bilgisayar Bilimleri ve İstatistik

Mühendislik Bilimleri

Doğa Bilimleri

Genetik ve Mikrobiyoloji

Biyokimya ve Immunoloji

Kimya

Matematik

Fizik

Sağlık Bilimleri 

Tıp

Diş Hekimliği

Eczacılık

Hemşirelik – Ebelik

Sosyal Bilimler ve Sanat

Dil Edebiyat ve Kültür

Hukuk

İletişim Bilimleri

Psikoloji

Sosyoloji ve Felsefe

Din Bilimleri

Politika


  • Paylaş: