• Amerika’da Eğitim Semineri
Fordham Üniversitesi ve Johnson and Wales Üniversiteleri ile Amerika Eğitim Semineri’ne Davetlisiniz

Dil . Üniversite . Master . Doktora


Katilan Herkese Carl Duisberg İstanbul'dan 1 Hafta Dil Eğitimi Hediye!  Ayrıca Katilan 1 kişiye Carl Duisberg İstanbul'dan 1 ay Dil Eğitimi Hediye!

Katılımcılar : Fordham University, Johnson and Wales University, ELS, ATLAS, ASBA  Yurtdisi Egitim Yetkilileri

Tarih : 22 Aralık 2011
Yer : Taksim Hill Hotel ( Taksim Meydanı)
Saat : 18:00– 21:00

 

Fordham Üniversitesi, New York şehrinin kalbinde kurulmuş 170 yıllık bir üniversitedir.  U.S. News & World Report sıralamasında Fordham Graduate School of Business Administration Finans alanında 14. sırada, Marketing alanında 23. sırada listelenmiştir. Financial Times ise Fordham Üniversitesi Executive MBA programını dünya sıralamasında 67. Sırada göstermektedir.

1914 yılında kurulan, İşletme, Teknoloji ve Turizm alanlarında eğitim veren Johnson and Wales Üniversitesi mezunlarının %98’ini seçtikleri alanda işe yerleştirme yüzdesi ile America’s Career University® sıfatına sahiptir.  

ELS Dil Okulları Amerika’nın hemen hemen her eyaletinde, üniversite kampüslerinde yada şehir merkezlerinde 49 merkezde TOEFL, GMAT ve GRE hazırlık programları, Yoğun ve Akademik İngilizce ve İş İngilizcesi programları sunmakta. ELS sertifikası Amerika’da 650’den fazla üniversitede TOEFL yerine kabul edilmekte ayrıca öğrenciler partner üniversitelerden şartlı kabul alabilmektedir

1.sınıf eğitim ve araştırma imkanlarına sahip, Amerika’nın en seçkin Üniversitelerinden Fordham Üniversitesi ve  Johson and Wales Üniversiteleri, Amerika’nın en yaygın dil tanınır dil eğitim organizasyonlarından ELS  Yetkileri Amerika’da Eğitim ve yaşam, programlar, kabul şartları ve burs imkanları hakkında bilgi vermek üzere Türk öğrencilerle buluşuyor. Yurtdışında, saygın bir üniversitede eğitim almak isteyen öğrencilerimizin bu önemli buluşmayı kaçırmamalarını tavsiye ediyoruz

Sınırlı Sayıda kontenjan için hemen rezervasyonunuzu yaptırın

Rezervasyon için

Tel: (0212) 249 53 10

 

  • Paylaş: