• Bond Universitesi dil okulu

Australya’nın çok güzel plajlarının bulunduğu Gold Coast’taki Bond Universitesinde ingilizce eğitimi şartlarını sizler için konuştuk.

1- Neden öğrenciler sizin üniversitede dil eğitimi almalılar?

Çünkü Australya’nin en iyi üniversitesinde dil eğitimi alırken, ayni zamanda üniversitenin bütün imkanlarından faydalanabilirler; havuz, spor salonu gibi, ayni zamanda da güzel plajlarına yakin eğitim alırken, sıcak bir iklimde yaşamış olacaklar.

2- Okulunuzda yüksek ve düşük sezonda dil eğitimi alan öğrenci sayısı nasıldır? Türk  öğrenci oranı nasıldır?

Yüksek sezonda  okulumuzda ingilizce eğitimi alan öğrenci sayımız 300, düşük sezonda ise 200. 40 farklı milletten öğrencimiz eğitim almaktadır; Cin, Suudi Arabistan, Japonya, Guney Amerika, Fransa, Almanya, Rusya. Okulumuzda 3 ya da 4 türk öğrenci bulunmaktadır. fakat biz daha fazla türk öğrenciye sahip olmak istiyoruz.

3- Bize eğitim programınız ile ilgili bilgi verebilir misiniz lütfen?

Yüksek kalitede ingilizce egitimi veriyoruz rahat ve arkadaş canlısı bir ortamda. Bütün öğretmenlerimiz eğitmenlik diplomaları vardır. Okulumuzda ingilizce programları olarak  Genel Ingilizce, Academic Ingilizce (IELTS sınav hazırlık) , Is Ingilizcesi ve Cambridge Sertifika Ingilizcesi.

4- Öğrencilere ne gibi servisler sunuyorsunuz?

Dil eğitimi alam öğrencilerimiz üniversitemizin bütün servislerinden yararlanabilirler kütüphane, kantin, restoran, bar, spor salonu.Futbol takımımız 2008 ve 2010 yılında şampiyonluk almıştır. Okulumuzda öğrencilerimiz için doktorumuz ve danışmanlarımız vardır.

5- Bize ülkeniz ve okulunuz bulunduğu şehir ile ilgili bilgi verebilir misiniz?

Avustralya rahat, arkadaş canlısı insanların varlığı ile bilinen, yaşam standartları yüksek bir ülkedir.  ülke olarak spor yapmayı, plajda mangal keyfini severiz. Gold Coast Avustralya’nin 1 numaralı turist destinasyonudur. Güzel ve uzun plajları, gece hayati ile ünlüdür.

6- Bond Universitesinin lokasyonu hakkında bilgi verebilir misiniz?

Bond Universitesi Gold Coast'ta bulunmaktadır ve Gold Coast kendine ait havaalanı vardır. Brisbane şehrine 1 saat tren ile, Sydney şehrine ise 1 saat uçak ile. Okulumuzun kampüsü küçük ve sıcak bir şehir gibidir.

7- Dil  eğitimi ücretleriniz hakkında bilgi verebilir misiniz?

Türk öğrencilerimize promosyonumuz vardır.

  • 20 hafta ingilizce alan öğrencilerimize 4 hafta ücretsiz dil eğitimi  bursu
  • 32 hafta ingilizce alan öğrencilerimize ise 8 hafta ücretsiz eğitim bursu
  • Aktivite ücretlerimiz $5 haftalık, spor ve clubler ücretsizdir. Öğlen yemekleri ücretsizdir.

8- Bize yasam giderleri ile ilgili bilgi verebilir misiniz lütfen?

Gold Coast Avustralya’daki yaşaması ucuz şehirlerden bir tanesidir. Yemek, kira, gibi.

9- Ingilizce öğrenmek isteyen türk öğrencilere ne gibi tavsiyelerde bulunmak istersiniz?

Avustralya’ya gelin farklı kültürleri görün,  500.000 kisilik bu şehirde yeni arkadaşlar edinin. Ucuz ve kaliteli bir eğitim alin.


Bond Üniversitesi ile ilgili daha fazla bilgi için Atlas ofisleriyle iletişime geçebilir veya Bilgi İstek Formu doldurabilirsiniz.

  • Paylaş: