• Fusion English
Melbourne sehir merkezinde hem eğlenip hem de uygun fiyata dil eğitimi alabilecedğiniz bir okul…

1-    Neden öğrenciler sizin okulu tercih etmeli?

Öğrencilerin Fusion dil okulunu seçmelerindeki en önemli neden okulda sıcak bir ortamın olması ve şehrin tam merkezinde bulunuyor olması. Uluslararası öğrenciler ne zaman farklı bir şehre gitse, öncelikle kendilerini karışıklık içinde buluyorlar, bu nedenle bizler burada öğrencilerimize yardımcı olmak için çabalıyoruz, kendileri bize 24 saat ulaşabilirler.
2-    Okulunuzda öğrenci milliyet dağılımı nasıldır? Ve Türk öğrenciniz var mıdır?
Okulumuzun çok iyi milliyet dağılımı vardır; Ispanyol, Italyan, Fransiz, Kolombiyali, Brazilyali, Japon, Tayvan, Koreli, Endonezyali,  ve daha bir çok ülkeden. Türk öğrenci sayımız bir hayli az , yaklaşık 5%.
3-     Programlarınız ile ilgili bilgi verebilir misiniz.
 Her ingilizce okulu gibi bizde öğrencilerimiz için interaktif eğitim sunmaktayız. Ekstra ihtiyacı olan öğrencilere ders dışında da yardımcı oluyoruz.

4-    Ne gibi servisler sağlıyorsunuz?
Biz Fusion english olarak diğer dil okullarıyla ayni olmak istemiyoruz. Öğrenciler için özel, konaklama bulma, is bulma, cv hazırlama, ve daha birçok alanda öğrencilerimiz ile özel olarak ilgileniyoruz. Öğrencilerimizi bankaya gidip hesap açmalarında yardımcı oluyoruz.
Bir başka değişle 5 yıldız servis sunmaktayız öğrencilerimize.

5-    Bize ülkeniz ve şehriniz ile ilgili bilgi verebilir misiniz lütfen?
Melbourne çok güzel bir şehir ve yasamak için dünyadaki 1 numaralı şehir olarak seçilmiştir.
Çok farklı kültürdeki insanlar bir arada yaşamaktadır. Melbourne özellikle sanat alanında çok gelişmiştir , öğrenciler bir çok galeri ziyaretleri yapabilirler.


6-    Bize okul lokasyonunuz ve öğrencilere sağladığınız servisler ile ilgili bilgi verebilir misiniz?
Okul olarak CBD merkezindeyiz yani Swanston ve Bourke gibi Melbourne şehrinin en meşhur caddesindeyiz. 1 dakika yürüme mesafesi ile Myer, David Jones, Cin mahallesine, bir çok alışveriş merkezine ve restorantlara yakindir. Ayrıca 3 dakika yürüme mesafesi ile Flinder istasyonuna ve , 5 dakika ile Melbourne merkeze bağlanmaktadır.
Okul olarak, öğrenciler için ortak kullanımlı relax olabilecekleri odalar, mutfak, ücretsiz cay kahve servisinden yararlanabilirler, haftanın 7 günü kullanabilecekleri internet laboratuarı. Bütün sınıflarımız projectöre sahiptir.


7-    Okul ücretleriniz ile ilgili bilgi verebilir misiniz?
Her geçen gün avustralya doları yükselmektedir ve biz Fusion olarak okul ücretlerimizi düşük tutmaya çalışıyoruz. Haftalık eğitim ücreti yaklaşık $200AU özellikle Türk öğrenciler için.

8-    Yasam giderleri ile ilgili bilgi verebilir misiniz?
Melbourne ucuz bir şehir değildir fakat öğrenciler çalışarak kendi ihtiyaçlarını karşılayabilirler eğer isterlerse. Öğrencilerimiz için uygun paylaşımlı konaklama seçenekleri tek kisilik odalarda yaklaşık olarak $150AU haftalık, şehre biraz daha uzak mesafelerde konaklamalar daha ucuzdur fakat öğrenciler aylık  yaklaşık $100AU yol parası vermektedirler. Okul çevresinde bir çok uygun fiyatlı restoranlar yer almaktadır, $10AU dan daha az bir rakama yemek yiyebilirler.

9-   Ingilizce öğrenmek isteyen Türk öğrencilere ne gibi tavsiyelerde bulunmak istersiniz?
Başka bir dil öğrenmek her zaman ilk etapta zordur, fakat ingilizce konuşulan bir lokasyonda yaşıyorsanız bu isinizi daha da kolaylaştıracaktır. Melbourne arkadaş canlısı, bir çok uluslararası öğrencilerin yaşadığı, güzel tecrübeler edinebileceğiniz bir şehirdir.

10-  Okulunuz ile ilgili yapısal bilgi verebilir misiniz?
Okulumuz 2012 de yenilenmiş olarak eğitime başlayacaktır. Okulumuzda Is ingilizcesi, Başta kursları, telaffuz ve özel isteklere bağlı ingilizce dersleri de yer alacaktır.

Fusion ile ilgili detaylı bilgi için Atlas ofisleriyle iletişime geçebilir veya Bilgi İstek Formu doldurabilirsiniz.
 

  • Paylaş: