Tamamı Avustralyalı öğretmenlerden oluşan navitas eğitim kadrosu ile öğrencilerin en iyi eğitimi almalarını hedeflemektedir.

NAVITAS Ingilizce okuluyla hem İngilizcenizi geliştirip hem de dünyanın çok farklı bir ülkesi olan Avustralya’da eğitim almak ister misiniz. 7 farklı kampüsü ile eğitim veren bu okulun yetkilisinden okul ile ilgili kısa bilgiler aldık ve ATLAS olarak sizlerle paylaşmak istedik.

Neden Öğrenciler Navitas okullarını seçmeli sizce?
Çünkü Navitas Avustralya’daki 7 kampüsü ile en büyük İngilizce okuludur.Modern kampüsleri, orantılı yapılmış öğrenci milliyet dahilimi, üniversitelere girmek isteyen öğrenciler için hazırlık programları vardır. Bu sebeplerden dolayı öğrencilerin ilgisini çekmektedir.

Yüksek ve Düşük Sezonda Okuldaki Öğrenci Sayısı Nedir ve Türk Öğrencilerin Yüzdesi Nedir?
Öğrenci sayısı kampüslere göre değişiklik göstermektedir. Bu rakamlar 165 ile (Navitas İngilizce     Darwin) ve 450 ile (Navitas İngilizce Sydney) arasındadır.
Sınıflardaki öğrenci sayısı 12 dir.Türk öğrenciler Navitas İngilizce nin 1-2% kadarını oluşturmaktadır.

Bize Programlarınız ve Öğretim Sisteminiz İle İlgili Kısaca Bilgi Verebilir misiniz?
Navitas İngilizce öğrenciler için bir çok kurs seçeneği sunmaktadır, Genel İngilizce, Akademik İngilizce, Sınav Hazırlık kursları vardır. Okuldaki bütün öğretmenler Avustralyalıdır. Bir çoğu Navitas tarafından ATTC ile eğitilmiştir (Avustralian TESOL Merkezi).

Öğrencileriniz için Ne Gibi Servisler Sunmaktasınız?
Öğrencilerimizin güvenliği Navitas için öncelikli olarak önemlidir. Her kampüsün kendi Öğrenci Servisi, Müdürü ve akademik istekler için Kıdemli Öğretmenleri bulunmaktadır. Bütün merkezler de Boomerang Club in öncülüğünde aktiviteler düzenlemektedir.

Bize Ülkeniz İlgili Bilgi Verebilir misiniz?
Avustralya yasamak, çalışmak ve eğitim almak için çok güzel bir ülke. Avustralyalılar gayet rahat, arkadaş canlısı olmasıyla birlikte çok güvenli bir bir ülkedir. Öğrenci vizesine sahip olan öğrenciler haftada 20 saate kadar çalışabilirler.

Bize Okulunuzun Lokasyonları ve Okul İçindeki Öğrencilerin Ortak Kullanım Alanları ile ilgili Bilgi Verebilir misiniz?
Navitas Ingilizce Sydney kampüsleri (Sydney sehir merkezinde, Bondi ve Manly sehirlerinde), Brisbane, Perth, Darwin ve Cairns de yer almaktadır Ayrıca kardeş okul Hawthorn-Melbourne de Navitas bünyesindedir.
Kampüsler modern donanımlı olup bilgisayar odaları ve öğrencilerin ders dışında vakit geçirebileceği alanlar yer almaktadır.

Okul İle İlgili Ücretleriniz ve Su Anda Herhangi Bir Promosyonunuz Var mıdır?
Navitas okulları için Nisan ayında yapılan başvurular için okul başvuru ücreti alınmamaktadır. Ayrıca 8+2 promosyon Akademik İngilizce ve QIBT ve PIBT paketi oldugu zaman.br /> Darwin kampüsünde is garantisi vermekteyiz ayrıcalık olarak $340 AU dan başlayıp $390 AU ya kadar çıkmaktadır.

Okulun haftalık eğitim ücreti lokasyona göre değişiklik göstermektedir.

 Bize Ülkenizdeki Yasam İle İlgili Kısaca Bilgi Verebilir misiniz?
Avustralya doları su anda güçlü bir durumda ve buda iyi is imkânı ve duzenli bir ekonomisi olmasına yardımcı olmaktadır .Avustralya’da hayat gayet kaliteli ve güzeldir, ayrıca Avustralya daki şehirler sürekli olarak dünyada yaşanabilecek en iyi şehirler arasına girmektedir.

İngilizce Eğitim Almak İsteyen Türk  Öğrencilere Tavsiyeleriniz Var mıdır?
İngilizce eğitim için uzak bir ülkeye gitmeye karar vermek gerçekten büyük bir cesaret fakat buna değer. Başka ülkelerden gelmiş öğrencilerin ufuklarını genişletmesine yardımcı olmaktadır farklı bir ülkede yasamak ve farklı kültürleri tanımakta. Öğrencilere evlerine geri döndüklerinde  bir çok hikaye ve farklı ülkelerden edinmiş arkadaşlara sahip olacaktır. Bunun yanında tabi ki gelişmiş bir İngilizce.

Detaylı bilgi almak için:
atlas@atlasedu.com
212 2495310

  • Paylaş: