• Western Town College

Vancouver’da 10 yıldan fazla süredir eğitim vermekte olan Western Town College, verdiği eğitimin kalitesiyle kısa sürede önde gelen dil okulları arasına girmeyi başarmıştır. Çeşitli öğretim yöntemleriyle dil öğrenme tecrübesini dinamik bir yapıda sağlayan Western Town College, İngilizce eğitimin yanı sıra diploma programları, iş İngilizcesi ve TOEFL kurslarıyla da dikkat çekmektedir.

Birçok kuruluş tarafından yapılan araştırmalarda dünyanın en yaşanılabilir şehirleri arasında kendisine en üst sıralarda yer bulan ve Kanada’nın en gelişmiş şehirlerinden biri olan Vancouver’ın kozmopolit yapısında, birçok etnik grupla bir arada eğitim alabileceğiniz Western Town College şehrin en merkezi noktalarından birinde yer almakta, metro ulaşım ağına sadece 5 dakikalık mesafede bulunmaktadır. Okulun öğrencileri okul çıkışında dahi alışveriş merkezlerinin bulunduğu caddelerde dolaşma, tarihi China Town’u ziyaret etme gibi birçok aktivitede bulunma imkanına sahiptirler.

Western Town College, dünyanın birçok yerinden öğrenci ağırlamakta ve bu öğrencilere boş zamanlarını değerlendirebileceği oldukça kaliteli sosyal aktivite imkanları da sunmaktadır. Bu aktiviteler arasında, Rocky Dağları gezisi, dünyanın en iyi kayak merkezlerinde Whistler’da kayak, müze ve tiyatro gezileri, buz pateni, snowboard ve daha birçok aktivite yer almaktadır.

Western Town College, dünyanın en gelişmiş kentlerinden biri olan Vancouver’da dil eğitimi almak isteyen öğrenciler için son derece uygun, boş vakitlerini de dolu dolu geçirerek dil öğrenebilecekleri en ideal okullardan bir olarak gözükmektedir.

Western Town College Video:http://www.youtube.com/watch?v=pPTpTQpkDCg

  • Paylaş: