• Amerikada Kaliteli ve Ekonomik Bir Seçenek CEL
Hem İngilizce öğrenmek , hem de Amerika’nın California ve Los Angeles eyaletlerini tanımak, keşfetmek mi istiyorsunuz? O halde CEL College of English tam size göre…


CEL COLLEGE OF ENGLISH LANGUAGE , California eyaletinin San Diego ve Los Angeles eyaletinin Santa Monica kentlerinde eğitim veren; alanında uzman öğretmenleri ve 30 yılı aşkın tecrübesi ile başarısını kanıtlamış, Amerika’nı en köklü dil okullarından biridir.

California’da CEL San Diego Downtown ve CEL Pasific Beach; Los Angeles’ta CEL Santa Monica olmak üzere üç ayrı merkezde dil eğitimi çalışmalarını yürütmektedir. CEL San Diego Downtown, Horton Plaza alışveriş merkezinin hemen yanında kent merkezine yürüme mesafesindedir. Her seviyeden öğrenciye Genel İngilizce ve ayrıca Cambridge ve TOEFL Sınav Hazırlık Programları bulunan CEL, yine yürüme mesafesinde cazip konaklama seçenekleri sunar.

CEL Pasific Beach, Güney California kıyısında , kumsala yürüme mesafesinde; popüler restoranlar ve eğlence merkezlerine oldukça yakın konumda yer alır. Pasific Beach, uluslararası öğrenci ve turist popülasyonu ile her daim canlılığını korur.
CEL Santa Monica, Los Angeles kentinde, şehir merkezine ve kumsala oldukça yakın konumdadır.

CEL College of English Language her üç merkezde de standart ve yoğun Genel İngilizce Programları , Cambridge ve TOEFL Sınav Hazırlık çalışmaları yapılır. Okul binaları modern donanımlı olup, maksimum 10 kişilik sınıflarda etkin, öğrenci merkezli eğitim verilir. Aile yanı konaklama, paylaşımlı ve tek kişilik odalarda yurt konaklama seçenekleri mevcuttur. Ders dışı saatlerde San Diego ve Santa Monica çevresini tanıma gezileri düzenlenir.

CEL College of English Language School’un, 2016 yılında Türk öğrencilerine özel promosyonlu eğitim ücretleri:

1- STANDARD PROGRAM: ( Haftada 22 ders):

1-6 hafta için eğitim ücreti ( haftalık) : 200 USD
7+ hafta için eğitim ücreti ( haftalık) : 175 USD

2- YOĞUN PROGRAM: ( Haftada 30 ders)

1-6 hafta için eğitim ücreti ( haftalık) : 245 USD
7+ hafta için eğitim ücreti ( haftalık) : 220 USD

  • Paylaş: