Yoğun bir dünyada eğitime çok az  zaman ayıranlara

English in Chester’dan İş Hayatı ve Profesyoneller için Kurslar 2010

HAFTASONU YOĞUNLAŞTIRILMIŞ UZUN KURSLAR

Yoğun bir dünyada her dakika ve sayıları çoğu zaman çok az  zaman  ayırabilmekteyiz İngilizce dil kursu için. Hafta sonları  İngilizce öğrenerek geçirmek mükemmel ve eğlenceli bir şekilde zamanınızı da  maksimize etmenizi sağlayacaktır.

Haftasonları Kursları  İngilizce dili için  deneyimdir. Bir dil kursundan  daha fazladır. İngilizce her zaman ve konuşulduğu ortamda konuşmaya katılabilir ve yaptığınız hataları düzeltmek için  öğretmenler ile temasa da geçebilirsiniz. Ayrıca Okul  önemli ve sosyal turizm unsurları katılımcılara dengeli, eğlenceli ve yararlı hafta sonu geçirmelerini sağlıyor.

Haftasonları  programlarının içerdikleri:

İki seviyede İngilizce dersleri
Odak iletişim  
İyileştirmek
Çok küçük sınıflarda
Rahat bir sosyal çevre •
Öğretmeni ile sohbet uygulama
Ana dili İngilizce •
İki hafta geziler
Dil Eğitim Merkezi nde İcra Grubu veya Kombinasyon kursta kişiler de kitap bizim Weekender ders gibi olabilir.
Bu ders, bir orta yol hafta sonu için bir eklenti olarak başında / sonunda bir dersin, ya da ayrı bir stand-alone ders olarak rezerve edilebilir.

İş Hayatı ve Profesyoneller   için  Kurslar

30 yılı aşkındır bireysel ve  gruplar  için kısa süreli kurslar sunmakta. Bu kursları karşılamak için özel ve grup ve bireysel ihtiyaçlarına bizim çok deneyimli öğretim ekibi tarafından verilmekte.

Bireysel Kurslar

Her pazartesi başlayabilirsiniz. Tam zamanlı kurslar 30 haftada ders içerir.

 

 

Haftalık Toplam Ücret

Toplam Eğitim ücreti Haftalık 28 Haziran 27 Ağustos Arası.

Bireysel Kurslar

1260.00

1450.00

Kurslar

1650.00

1840.00

 

İş  hayatı ve profesyoneller için kurslar
İş hayatı ve profesyoneller için olan yoğunlaştırılmış kurslarımız sizin bu alandaki rekabet şansınızı artıracaktır.
İş hayatı ve profesyonel insanlar için oluşturduğumuz kurslar dil eğitimi merkezlerimizde devreye sokulmuştur. Dil eğitimi merkezi 1995 yılında açılmış olup ana okulun karşısında ayrı tarihi bir binada yer alır. Merkezimiz son teknolojiyle donatılmıştır,bu donanımda bilgisayar odası,dil laboratuarı,wi-fi internet erişimi mevcuttur. Tam anlamıyla rahatça öğrenim görebileceğiniz bir ortam hazırlanmıştır.
İş Hayatı ve profesyoneller için verdiğimiz kurslar şöyledir;
Kurs A  Yönetici grup veya karışık kurs
Kurs B Özel amaçlar için İngilizce kursları(ESP)
Kurs C Haftasonu kursları-Yoğunlaştırılmış uzun haftasonu kursu
Kurs D Bireysel kurslar,2 ye 1 kurslar/uzmanlık kursları/öğretmenler için kurslar

KURS A Yönetici grup veya karışık kurs
Kurs A:Genel Bilgi; Bu kurs haftasonu kurslarıyla birlikte seçilebilir. Haftalık ders saati 35 ders yani 26 saattir.1,2,3 haftalık kurs seçenler için Başlama günleri 18 ocak ve 17 aralık arasında her pazartesidir.Yaş sınırı 25 ve üstüdür.Sınıfta maksimum 5 öğrenci bulunabilir.Seviyeler başlangıç seviyesinden advanced e kadar(a2-c1) olmakta.Ayrıca haftalık olarak akşamüstü sosyal programlar fiyatlara dahildir.
-Yönetici grup için olan kurs yoğunlaştırılmış bir kurstur ve uluslar arası iş ilişkilerinde iletişimi kuvvetlendirmek amaçlanmıştır. Karışık kurs ise hem grup olarak hem bireysel olarak sizin özel isteklerinize göre oluşturulacak kurslardır.
Yönetici Grup Kursu: Haftalık 35 ders, toplam süre 26 saattir,haftalık ücret 525 pounddur,resmi tatillerle birlikte haftalık ücret 420 £
Karışık Kurs:Haftalık grupla 30 ders ve 5 ders bireysel,Haftalık Fiyatı 660£,resmi tatillerle birlikte haftalık ücret 528 £. Haftalık grupla 25 saat ve 10 ders bireysel, haftalık fiyatı 795 £,resmi tatillerle birlikte haftalık ücret 636 £.Haftalık grupla 20 ders ve 15 ders bireysel,haftalık ücret 930£,resmi tatillerle birlikte haftalık ücret 744 £ *Eğer 1 haftalık kurs düşünen varsa karışık kursu seçmelidir.

KURS B ÖZEL AMAÇLAR İÇİN İNGİLİZCE KURSLARI
İş hayatıyla ilgili olan alanda yoğunlaştırılmış İngilizce kurslarına olan ilgi ve alaka gün geçtikçe büyümekte.
Okulun, kursun bulunduğu Chester da çok önemli birçok yerel profesyonel çalışma alanlarıyla da ilişkileri vardır
2010 için önerilen uzmanlaşma alanları
ESP kurslarımız Chester daki iş hayatıyla çok uyumlu şekildedir. Chester da özellikle güçlü ve karakteristik ölçüde bulunan iş alanlarıdır bunlar bizde bu yüzden bu alanlarda size hizmet veriyoruz:
Turizm yöneticiliği için ingilizce
Pazarlama için İngilizce
Uluslararsı Finans için İngilizce
Perakende satış için İngilizce
İnsan kaynakları yöneticiliği için İngilizce
Mimarlık ve çevre için İngilizce
Kurs ücretleri: Haftalık grupla beraber 20 ders ve bireysel 15 ders, haftalık fiyatı 950 £resmi tatillerle birlikte 760 £
Bu kurs hafta sonu kurslarıyla birleştirilebilir.35 dersin saati 26 saattir ve bu dersler 20 yöneticilik grubu dersiyle 15 bireysel özel amaçlar için İngilizce kursunu içerir. Başlangıç günleri 1 haftalık için 18 Ocak ve 17 Aralık tarihleri arasında her pazartesidir. Yaş 25 ve üstü içindir. Sınıf mevcudu yönetici grup derslerinde 5.Düzeyler ise intermediate üstünde (b1-c2) arasındadır.
www.english-in-chester.co.uk

  • Paylaş: